Rimantas Bivainis

????????????Mokslus Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakultete pradėjau 2005 metais, dirbdamas UAB ”Teletekno” produkto vadybininku.
Iki studijų kurį laiką dirbau telekomunikacijų srityje. Telekomunikacijų technologijos keitėsi ne dienomis, o valandomis. Tad išmanyti tik telekomunikacijos pagrindus neužteko. Technologijų kaita reikalavo nuolatinio tobulėjimo, todėl ir pasirinkau Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakultetą, telekomunikacijų studijų programą. Abejonių nebuvo: žinojau, kad čia studentai įgyja ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių.
Studijas Elektronikos ir informatikos fakultete baigiau 2009 metais. Supratau, kad mano pasirinkimas studijuoti telekomunikacijas pasiteisino: įgijau naujų žinių, atnaujinau tai, kas buvo pamiršta. Tai yra tikrai naudinga šiandieniniame darbe.
Šiuo metu dirbu UAB ”Onninen” produkto vadovu. Esu atsakingas už telekomunikacijos produktų ir elektrotechnikos tiekimą ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Aišku, dalį savo laisvalaikio ir toliau praleidžiu su naujausia technine literatūra rankose, naršau internete, domėdamasis pažangiausiomis technologijomis, o kur dar seminarai, mokymai… Tokia jau ta telekomunikacijų sritis – sustoti tiesiog negali. O tai verčia nuolat tobulėti, žengti pirmyn.