Vadimas Čirkovas

cirkovasStudijuodamas Kompiuterių technikos programą Vilniaus kolegijoje gavau kompiuterių sandaros, operacinių sistemų ir duomenų tinklų pamatines žinias. Ruošdamas baigiamąjį darbą igijau daug patirties laidinių ir bevielių tinklų bei Windows ir Unix sistemų administravime.
Po studijų įsidarbinau vienoje didžiausių ir ilgiausią patirtį IT srityje turinčioje Lietuvos įmonėje „Penki kontinentai“. Ten įgijau patirties padėdamas įmonės darbuotojams spręsti su kompiuteriais ir biuro technika susijusias problemas. Įmonė buvo Microsoft Gold partneris ir norint palaikyti tokį partnerystės statusą, įmonėje turėjo būti tam tikras sertifikuotų Microsoft sistemų specialistų kiekis, tad pasinaudojau darbovietės parama specializuotis Microsoft serverių sistemose, įgyti specializuotų žinių ir sertifikatų.
Netrukus mano profesinė kompetencija tapo aukštesnė negu reikalauja darbas ir teko ieškoti ambicingesnių iššūkių ir galimybės toliau tobulėti įmonėje, kuri užsiima didesniais ir sudėtingesniais projektais. Tuomet gavau Microsoft sistemų inžinieriaus poziciją vienoje prestižiškiausių Lietuvos IT kompanijų – „Blue Bridge“, kuri garsėja aukšta kompetencija, atliktų darbų kokybe, jaukia ir vakarietiška vidine atmosfera ir kultūra. Ten dalyvavau dideliuose „Microsoft“ sistemų diegimo ir licencijų pardavimo projektuose.
Buvau labai patenkintas darbu ir perspektyvomis kompanijoje „Blue Bridge“, tačiau gavau pasiūlymą išvykti vasaros atostogų į Norvegiją, kuria labai susižavėjau, išmokau kalbos, o šiuo metu grįžęs į Lietuvą dirbu Sistemų administratoriumi kompanijos „Atea Denmark“ Vilniaus filiale. Toliau planuoju panaudoti norvegų kalbos bei Microsoft sistemų žinias dirbdamas su klientais iš Norvegijos ir artimu metu persikelti į kompanijos padalinį Norvegijoje.