Sėkmės istorijos

   Aleksandr Stankevič
 Donatas Vainauskas
 Erikas Kontenis
 Miglė Reinytė
???????????? Rimantas Bivainis
Mokslus Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakultete pradėjau 2005 metais, dirbdamas UAB ”Teletekno” produkto vadybininku.
sora Dovydas Sora
Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakultete 2003–2006 metais studijavau telekomunikacijas. Tuomet ir atsivėrė mano keliai į sėkmingą karjerą.
baltusis Tomas Baltušis
2009 m. baigiau Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto kompiuterių technikos studijų programą ir įgijau profesinio bakalauro diplomą.
???????????? Agnė Kuodytė
2005 metais įstojau į Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto telekomunikacijų studijų programą.
navoicik Aleksej Navoičik
Esu Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto 2005 metų laidos absolventas.
cirkovas Vadimas Čirkovas
Studijuodamas Kompiuterių technikos programą Vilniaus kolegijoje gavau kompiuterių sandaros, operacinių sistemų ir duomenų tinklų pamatines žinias. Ruošdamas baigiamąjį darbą igijau daug patirties laidinių ir bevielių tinklų bei Windows ir Unix sistemų administravime.
gubinas Vitalijus Gubinas
Nuo 1992 m. tarnauju Krašto apsaugos sistemoje, o 2006 metais, siekdamas kelti savo kvalifikaciją, įstojau į Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto Telekomunikacijų specialybės bakalauro neakivaizdines studijas, kurias baigiau su pagyrimu 2010 metais.
poznanskis Tadeušas Poznanskis
2006 metais baigiau Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto Kompiuterinės technikos studijų programą. Šiuo metu dirbu serviso inžinieriumi įmonėje UAB“Amatecha“.