Telekomunikacijų studijų programos socialiniai partneriai

skaidula
UAB „SKAIDULA“
SKAIDULA – viskas, ko reikia „informacijos greitkeliui” nutiesti
Viena iš pagrindinių veiklos sričių – šviesolaidinės technologijos

eltel
UAB „Eltel Networks“
UAB „Eltel Networks“ savo veiklą pradėjo UAB „Comliet“ pavadinimu 1991 metais kaip pirmasis Lietuvos mobiliojo ryšio operatorius. Laikui bėgant pagrindine Bendrovės veikla tapo vidaus ir lauko telekomunikacinių ir pastatų inžinerinių tinklų projektavimas, statyba ir priežiūra.

varicom
UAB „VARICOM“
UAB „VARICOM “ yra specializuota ryšių , komunikacijos sistemų bei energetikos įrangos tiekimo ir paslaugų įmonė, įkurta 1990 metais

NTT-logo-100x41

 

UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“
UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas” – telekomunikacijų operatorius, teikiantis interneto, NTT fiksuoto telefono ryšio paslaugas ir diegiantis integruotus žinybinio telefono ryšio sprendimus ( PBX ).


telekomun_projekt
UAB „Telekomunikaciniai projektai“
Skaitmeninių sistemų profesionalūs sprendimai, konsultacijos ryšių sistemų kūrime, telefoninių ir kompiuterinių tinklų instaliavimo darbai, aptarnavimas, specializuotos telekomunikacinės įrangos pardavimas ir priežiūra.

rysiu_statyba
UAB „Ryšių statyba“
UAB „Ryšių statyba“ realizuoja kompleksinius sprendimus: nuo projekto paruošimo iki įgyvendinimo ir priežiūros. Projektų apimtys – nuo vietinio tinklo iki tinklo įrengimo regiono mastu.
Įgyvendindami inžinerinių tinklų statybos projektus bendradarbiaujame tiek su Lietuvos, tiek su užsienio partneriais.

fima
UAB „FIMA“
Bendrovė „Fima“ – tai intelektualių inžinerinių sistemų integratorė Baltijos šalių regione. Jau du dešimtmečius kuriame specializuotus sprendimus, kurie įmonėms ir organizacijoms padeda siekti geresnių veiklos rezultatų. Atrandame ir taikome inovacijas, modernizuodami mus supančią aplinką ir infrastruktūrą.
Šiandien galime pasiūlyti itin platų inžinerinių sprendimų ir paslaugų spektrą. Kuriame ir diegiame saugos, automatikos, telekomunikacijų sistemas, pritaikytas individualiems poreikiams.

lrt
VšĮ „Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija“

rv_grupe
UAB „RV grupė“
Teikia telekomunikacijos tinklų projektavimo, statybos, rekonstrukcijos ir tinklų aptarnavimo paslaugas.

vinita
UAB „VINITA“
Naudodami pažangias technologijas sujungėme visus rajonus optiniu žiedu į bendrą KTV „Init“ tinklą. Mūsų kabelinės televizijos klientai yra ne tik daugiabučių, bet ir privačių namų bei kotedžų gyventojai.

logo-cgates-horizontalus-tiekejas-green-v14
UAB „C Gates“
CGATES yra viena sparčiausiai augančių skaitmeninės televizijos paslaugas siūlančių bendrovių ir didžiausias po TEO fiksuoto interneto tiekėjas Lietuvoje.
Teikiame kabelinės ir skaitmeninės televizijos, šviesolaidinio interneto ir fiksuoto telefono ryšio paslaugas

nnt
UAB „NNT“
Teikia kabelinio ir bevielio Interneto ir duomenų perdavimo paslaugas.

lantel
UAB „LANTELIS“
UAB „Lantelis“ – IT ir telekomunikacinių sprendimų kompanija. Atliekame įvairių IT bei telekomunikacinių sprendimų įgyvendinimą nuo idėjos iki realizavimo. Atsižvelgdami į individualius klientų poreikius, siekiame sukurti maksimalią pridėtinę vertę, pasitelkdami modernias informacines technologijas

UAB „ITELSIS“
UAB „Itelsis“ savo veiklą vykdo ir vysto telekomunikacijų ir duomenų perdavimo technologijų diegimo srityje.

elmova
UAB „ELMOVA“
Pagrindinė įmonės veikla – elektros ir telekomunikacijų montavimo darbai.

henrivita
UAB „Henrivita“
Elektrotechnikos, elektroninių ryšių (telekomunikacijų), apsauginės signalizacijos, gaisrinės signalizacijos, procesų valdymo ir automatizacijos projektavimo darbai

oro_navigacija
VĮ „Oro navigacija“
VĮ „Oro navigacija“ – tai vienintelė oro eismo paslaugų, ryšių, navigacijos ir stebėjimo paslaugų bei oro navigacijos informacijos paslaugų teikėja civilinės aviacijos reikmėms taikos metu Lietuvos Respublikos oro erdvėje

telekonta
UAB „TELEKONTA“
UAB „Telekonta“ daugiau nei 10 metų diegią kabelines sistemas ir duomenų perdavimo bei optinius tinklus, kurie atitinka aukščiausius pasaulinius standartus

elsis
UAB „Elsis“
„Elsis” – tai informacinių ir ryšių technologijų (IRT) įmonių grupė, kurianti individualius programinius sprendimus ir informacines sistemas, diegianti telekomunikacijų ir taktinio ryšio sistemas, telemetrijos, aplinkos monitoringo, intelektinius būsto valdymo, skaitmeninių paslaugų ir interaktyvaus turinio sprendimus, kitas inžinerines sistemas bei vykdanti įvairius karinės infrastruktūros projektus.

elgama
UAB „ELGAMA“
Pagrindinė įmonės veiklos kryptis yra naujos kartos intelektualių daugiafunkcių elektroninių elektros skaitiklių projektavimas ir gamyba. Taip pat kartu su partneriais mes siūlome automatizuotas apskaitos sistemas skaitiklių duomenims nuskaityti, surinkti ir apdoroti.

datacom
UAB „DATAKOM“
„Datakom“ – auganti IT kompanija, galinti vykdyti kompleksinius IT sprendimus, kurti ar modernizuoti IT infrastruktūros sistemas, diegti tarnybines stotis, duomenų saugyklas, saugius kompiuterių tinklus, tiekti techninę bei programinę įrangą, išnuomoti bei prižiūrėti IT sistemas.

baltneta
UAB „Baltnetos komunikacijos“
Baltneta – inovatyviausia informacinių technologijų ir duomenų perdavimo paslaugų kompanija Lietuvoje. Teikiame kompleksines duomenų centrų, interneto, IT priežiūros bei telefonijos paslaugas, skirtas šiuolaikiniam verslui

balticum
UAB „Balticum TV“
Teikia Lietuvos gyventojams ir įmonėms šiuolaikines telekomunikacijų paslaugas.

5ci
UAB „Penki kontinentai“
Misija – nuolatos kurti kompleksinius informacinių technologijų sprendimus, kurie padėtų mūsų klientams įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

st
UAB „Skaitmeninės technologijos“
Siūlome patikimus ir patikrintus sprendimus, susijusius su Internet/ Intranet diegimu, kompiuterių tinklo integravimu, kompiuterių sistemų palaikymu bei administravimu.

lietuvos_pastas
AB „Lietuvos paštas“
Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė šalyje. Lietuvos paštas teikia ne tik pašto, bet ir logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

lt_gelezinkeliai
AB „Lietuvos geležinkeliai“

lesto
AB „LESTO“
Bet kuriame Lietuvos universitete, kolegijoje, profesinėje mokykloje studijuojantys studentai, kuriuos domina AB LESTO veikla ir kurie nori susipažinti su verslo aplinka, įgyti žinių ir įgūdžių, pajusti, ką reiškia būti darbo vietoje, dirbti komandoje
Pagalba bendrovės specialistams analizuojant ir vertinant bendrovės įsigyjamas informacinių technologijų ir telekomunikacijų (ITT) paslaugas bei ITT paslaugų rinką Lietuvoje

mikrovisata
UAB „Mikrovisatos servisas“
Bendrovė gali pasiūlyti aukštos kvalifikacijos paslaugų ir įrangos sistemų:

  • Palydovinės ir antžeminės TV priėmimo sistemos;
  • SMATV (palydovinės TV) paskirstymo tinklai;
  • Viešbučių televizija ir interaktyviosios televizijos sistemos;
  • Kompiuteriniai tinklai ir telefono tinklai su PBX sistema;
  • Vaizdo sistemos įranga;
  • Saugumo ir priešgaisrinės sistemos.

adrijus
UAB „ADRIJUS“
Šiuo metu Adrijaus įmonių grupei priklauso keturios įmonės dirbančios telekomunikacijų, elektros ir silpnųjų srovių ir kitose srityse.