Spalio 4 d. Elektronikos ir informatikos fakultete vyko ES fondų investicijų veiksmų programos – „Studijų kokybės gerinimas“ priemonės partnerinio projekto „Creazone – pirmas žingsnis link verslumo ir kūrybiškumo“ informacinis renginys. Renginio metu Lietuvos verslo konfederacijos projektų vadovė Edita Sinkevičė, Amerikos prekybos rūmų vadovė Živilė Sabaliauskaitė ir Lietuvos Junior Achievement vadovė Andželika Rusteikienė studentams pristatė CREAzone verslumo programą, jos privalumus, supažindino su įkvepiančiomis sėkmės istorijomis.

„CREAzone“ – tai unikali verslumo ugdymo metodika, padedanti sujungti iniciatyvius žmones, modernius verslo modelius ir kūrybinius atradimus į organiškus bei perspektyvius verslus. CREAzone metodologija – tai skėtis, po kuriuo buriasi keli projektai. Kiekviename CREAzone projekte dalyvauja studentai ir dėstytojais, kurių metu visi kartu keliauja per 5 nuoseklius projekto etapus, kurie padeda studentams jų verslo idėjas paversti realiu verslu, skatina asmeninių ir socialinių verslumo ir kūrybiškumo įgūdžių lavinimą, ugdo studentų lyderystės bei komandinius įgūdžius.

Dėkojame svečiams už išsamų projekto pristatymą ir įdomias diskusijas. Taip pat kviečiame visus studentus, norinčius dalyvauti projekte, pildyti dalyvio anketą iki spalio 14 d.

Daugiau apie „CREAzone“ projektą