Socialiniai partneriai

skaidula
UAB „SKAIDULA“
SKAIDULA – viskas, ko reikia „informacijos greitkeliui” nutiesti
Viena iš pagrindinių veiklos sričių – šviesolaidinės technologijos

eltel
UAB „Eltel Networks“
UAB „Eltel Networks“ savo veiklą pradėjo UAB „Comliet“ pavadinimu 1991 metais kaip pirmasis Lietuvos mobiliojo ryšio operatorius. Laikui bėgant pagrindine Bendrovės veikla tapo vidaus ir lauko telekomunikacinių ir pastatų inžinerinių tinklų projektavimas, statyba ir priežiūra.

varicom
UAB „VARICOM“
UAB „VARICOM “ yra specializuota ryšių , komunikacijos sistemų bei energetikos įrangos tiekimo ir paslaugų įmonė, įkurta 1990 metais

NTT-logo-100x41

 

UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“
UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas” – telekomunikacijų operatorius, teikiantis interneto, NTT fiksuoto telefono ryšio paslaugas ir diegiantis integruotus žinybinio telefono ryšio sprendimus ( PBX ).


telekomun_projekt
UAB „Telekomunikaciniai projektai“
Skaitmeninių sistemų profesionalūs sprendimai, konsultacijos ryšių sistemų kūrime, telefoninių ir kompiuterinių tinklų instaliavimo darbai, aptarnavimas, specializuotos telekomunikacinės įrangos pardavimas ir priežiūra.

rysiu_statyba
UAB „Ryšių statyba“
UAB „Ryšių statyba“ realizuoja kompleksinius sprendimus: nuo projekto paruošimo iki įgyvendinimo ir priežiūros. Projektų apimtys – nuo vietinio tinklo iki tinklo įrengimo regiono mastu.
Įgyvendindami inžinerinių tinklų statybos projektus bendradarbiaujame tiek su Lietuvos, tiek su užsienio partneriais.

fima
UAB „FIMA“
Bendrovė „Fima“ – tai intelektualių inžinerinių sistemų integratorė Baltijos šalių regione. Jau du dešimtmečius kuriame specializuotus sprendimus, kurie įmonėms ir organizacijoms padeda siekti geresnių veiklos rezultatų. Atrandame ir taikome inovacijas, modernizuodami mus supančią aplinką ir infrastruktūrą.
Šiandien galime pasiūlyti itin platų inžinerinių sprendimų ir paslaugų spektrą. Kuriame ir diegiame saugos, automatikos, telekomunikacijų sistemas, pritaikytas individualiems poreikiams.

lrt
VšĮ „Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija“

rv_grupe
UAB „RV grupė“
Teikia telekomunikacijos tinklų projektavimo, statybos, rekonstrukcijos ir tinklų aptarnavimo paslaugas.

vinita
UAB „VINITA“
Naudodami pažangias technologijas sujungėme visus rajonus optiniu žiedu į bendrą KTV „Init“ tinklą. Mūsų kabelinės televizijos klientai yra ne tik daugiabučių, bet ir privačių namų bei kotedžų gyventojai.

logo-cgates-horizontalus-tiekejas-green-v14
UAB „C Gates“
CGATES yra viena sparčiausiai augančių skaitmeninės televizijos paslaugas siūlančių bendrovių ir didžiausias po TEO fiksuoto interneto tiekėjas Lietuvoje.
Teikiame kabelinės ir skaitmeninės televizijos, šviesolaidinio interneto ir fiksuoto telefono ryšio paslaugas

nnt
UAB „NNT“
Teikia kabelinio ir bevielio Interneto ir duomenų perdavimo paslaugas.

lantel
UAB „LANTELIS“
UAB „Lantelis“ – IT ir telekomunikacinių sprendimų kompanija. Atliekame įvairių IT bei telekomunikacinių sprendimų įgyvendinimą nuo idėjos iki realizavimo. Atsižvelgdami į individualius klientų poreikius, siekiame sukurti maksimalią pridėtinę vertę, pasitelkdami modernias informacines technologijas

UAB „ITELSIS“
UAB „Itelsis“ savo veiklą vykdo ir vysto telekomunikacijų ir duomenų perdavimo technologijų diegimo srityje.

elmova
UAB „ELMOVA“
Pagrindinė įmonės veikla – elektros ir telekomunikacijų montavimo darbai.

henrivita
UAB „Henrivita“
Elektrotechnikos, elektroninių ryšių (telekomunikacijų), apsauginės signalizacijos, gaisrinės signalizacijos, procesų valdymo ir automatizacijos projektavimo darbai

oro_navigacija
VĮ „Oro navigacija“
VĮ „Oro navigacija“ – tai vienintelė oro eismo paslaugų, ryšių, navigacijos ir stebėjimo paslaugų bei oro navigacijos informacijos paslaugų teikėja civilinės aviacijos reikmėms taikos metu Lietuvos Respublikos oro erdvėje

telekonta
UAB „TELEKONTA“
UAB „Telekonta“ daugiau nei 10 metų diegią kabelines sistemas ir duomenų perdavimo bei optinius tinklus, kurie atitinka aukščiausius pasaulinius standartus

elsis
UAB „Elsis“
„Elsis” – tai informacinių ir ryšių technologijų (IRT) įmonių grupė, kurianti individualius programinius sprendimus ir informacines sistemas, diegianti telekomunikacijų ir taktinio ryšio sistemas, telemetrijos, aplinkos monitoringo, intelektinius būsto valdymo, skaitmeninių paslaugų ir interaktyvaus turinio sprendimus, kitas inžinerines sistemas bei vykdanti įvairius karinės infrastruktūros projektus.

elgama
UAB „ELGAMA“
Pagrindinė įmonės veiklos kryptis yra naujos kartos intelektualių daugiafunkcių elektroninių elektros skaitiklių projektavimas ir gamyba. Taip pat kartu su partneriais mes siūlome automatizuotas apskaitos sistemas skaitiklių duomenims nuskaityti, surinkti ir apdoroti.

datacom
UAB „DATAKOM“
„Datakom“ – auganti IT kompanija, galinti vykdyti kompleksinius IT sprendimus, kurti ar modernizuoti IT infrastruktūros sistemas, diegti tarnybines stotis, duomenų saugyklas, saugius kompiuterių tinklus, tiekti techninę bei programinę įrangą, išnuomoti bei prižiūrėti IT sistemas.

baltneta
UAB „Baltnetos komunikacijos“
Baltneta – inovatyviausia informacinių technologijų ir duomenų perdavimo paslaugų kompanija Lietuvoje. Teikiame kompleksines duomenų centrų, interneto, IT priežiūros bei telefonijos paslaugas, skirtas šiuolaikiniam verslui

balticum
UAB „Balticum TV“
Teikia Lietuvos gyventojams ir įmonėms šiuolaikines telekomunikacijų paslaugas.

5ci
UAB „Penki kontinentai“
Misija – nuolatos kurti kompleksinius informacinių technologijų sprendimus, kurie padėtų mūsų klientams įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

st
UAB „Skaitmeninės technologijos“
Siūlome patikimus ir patikrintus sprendimus, susijusius su Internet/ Intranet diegimu, kompiuterių tinklo integravimu, kompiuterių sistemų palaikymu bei administravimu.

lietuvos_pastas
AB „Lietuvos paštas“
Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė šalyje. Lietuvos paštas teikia ne tik pašto, bet ir logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

lt_gelezinkeliai
AB „Lietuvos geležinkeliai“

lesto
AB „LESTO“
Bet kuriame Lietuvos universitete, kolegijoje, profesinėje mokykloje studijuojantys studentai, kuriuos domina AB LESTO veikla ir kurie nori susipažinti su verslo aplinka, įgyti žinių ir įgūdžių, pajusti, ką reiškia būti darbo vietoje, dirbti komandoje
Pagalba bendrovės specialistams analizuojant ir vertinant bendrovės įsigyjamas informacinių technologijų ir telekomunikacijų (ITT) paslaugas bei ITT paslaugų rinką Lietuvoje

mikrovisata
UAB „Mikrovisatos servisas“
Bendrovė gali pasiūlyti aukštos kvalifikacijos paslaugų ir įrangos sistemų:

 • Palydovinės ir antžeminės TV priėmimo sistemos;
 • SMATV (palydovinės TV) paskirstymo tinklai;
 • Viešbučių televizija ir interaktyviosios televizijos sistemos;
 • Kompiuteriniai tinklai ir telefono tinklai su PBX sistema;
 • Vaizdo sistemos įranga;
 • Saugumo ir priešgaisrinės sistemos.

adrijus
UAB „ADRIJUS“
Šiuo metu Adrijaus įmonių grupei priklauso keturios įmonės dirbančios telekomunikacijų, elektros ir silpnųjų srovių ir kitose srityse.
images
Kompiuterinių tinklų projektavimas, instaliavimas, priežiūra. Tinklų ir informacijos saugumo sprendimai. Informacinių technologijų valdymas.
infobalt
Asociacija INFOBALT
„INFOBALT“ asociacija atstovauja nacionaliniam informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriui. „INFOBALT“ siekia sukurti geriausias sąlygas IRT pramonės augimui, kuris kurtų pridėtinę vertę asociacijos nariams, būtų naudingas Lietuvos žmonėms bei viešajam sektoriui.

alna
UAB „Alna Intelligence“
„Alna Intelligence“ veiklos sritis – IT ūkio priežiūra, konsultacijos, sistemų valdymas bei aptarnavimas, infrastruktūros diegimas.


IBM Lietuva
IT paslaugos:

 • Paslaugos galutiniam vartotojui (US)
 • Integruotųjų ryšių paslaugos
 • Interneto saugos sistemos
 • IT strategijos ir architektūros paslaugos (US)
 • Priežiūros ir techninio palaikymo paslaugos (US)
 • Programinės įrangos paslaugos (US)
 • Serverių paslaugos


UAB “StrongPoint“

telekonta
UAB „TELEKONTA“
UAB „Telekonta“ daugiau nei 10 metų diegią kabelines sistemas ir duomenų perdavimo bei optinius tinklus, kurie atitinka aukščiausius pasaulinius standartus

aiva_sistema
KŪB „AIVA SISTEMA“
„AIVA SISTEMA“, KŪB projektuoja ir kuria verslo valdymo sistemas bei sėkmingai sprendžia net sudėtingiausius įmonių veiklos valdymo ir apskaitos uždavinius.

lrs
Lietuvos Respublikos Seimas

dlink
D-link atstovybė Baltijos šalims
D-Link siūlo moderniausius, aukštos kokybės produktus, sukurtus naudojant standartizuotas technologijas. Atsižvelgiant tiek į paprasto vartotojo, tiek į verslo infrastuktūros poreikius, D-Link pavyksta suderinti aukštos produktų kokybės ir prieinamos kainos santykį.

telecentras
Lietuvos radijo ir televizijos centras
Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) – didžiausią radijo ir televizijos programų siuntimo patirtį turinti Lietuvos bendrovė.

cisco
CISCO
Kompiuterinių tinklų technologijų lyderis

bluebridge
Blue Bridge
Teikia IT paslaugas ir sprendimus klasikiniu – įrangos, projektų pardavimo, o taip pat šiuolaikiniu – paslaugų būdu.Kaip paslauga teikiama IT infrastruktūra, programinė įranga ir kompleksiniai sprendimai

softekas
UAB „Softekas“
Kompanija aptarnauja ir administruoja kompiuterinę techniką ir programinę įrangą.

logo-cgates-horizontalus-tiekejas-green-v14
UAB „CGATES“
CGATES yra viena sparčiausiai augančių skaitmeninės televizijos paslaugas siūlančių bendrovių ir didžiausias po TEO fiksuoto interneto tiekėjas Lietuvoje.

UAB „Acta iuventus“
Pagrindinės veiklos sritys:

 • Interneto paslaugos Vilniaus miesto gyventojams.
 • Interneto paslaugos verslo klientams.
 • Bevielės interneto sistemos juridiniams asmenims.
 • Internetinio turinio talpinimo paslaugos

skynet
UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“
Misija – nuolatos kurti kompleksinius informacinių technologijų sprendimus, kurie padėtų mūsų klientams įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.
elfa_distrelec
UAB ELFA DISTRELEC
Elfa Distrelec bendrovė yra viena iš lyderiaujančių elektronikos kataloginių platintojų Šiaurės Europoje. Siūlo ir platina daugiau nei 100 000 elektronikos prekių iš apytiksliai 650 tiekėjų iš viso pasaulio.

sireta
J. SRUOGIAUS GAMYBINĖ – KOMERCINĖ ĮMONĖ ,,SIRETA“
Dirba Lietuvos ir užsienio rinkose, kuria ir įgyvendina originalius, užsakovo poreikius atitinkančius, kompleksinius apsaugos, kontrolės bei ryšio sprendimus. Tiesiogiai bendradarbiauja su elektroninės įrangos gamintojais, todėl pirmieji žino apie naujus produktus ir jų panaudojimo įvairiose sistemose galimybes.

ftmc
FIZINIŲ IR TECHNOLOGIJOS MOKSLŲ CENTRAS
PAGRINDINIAI VEIKLOS TIKSLAI:
užtikrinti valstybės fizinių ir technologijos mokslų sričių tarptautinio lygio kompetenciją, vykdyti šalies ūkio ir visuomenės tęstinumui ir plėtrai svarbius ilgalaikius fizikos, chemijos ir technologijos krypčių mokslinius tyrimus ir eksperimentinės plėtros darbus;
dalyvauti atliekant mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros projektų, programų ir kitas Centro kompetenciją atitinkančias ekspertizes, teikti mokslines konsultacijas, vykdyti patentinę veiklą;
bendradarbiauti su verslo, valdžios ir visuomenės atstovais, vykdyti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros užsakomuosius darbus, teikti metodologinę, metodinę ir kitą pagalbą;
konsoliduoti Lietuvos šiuolaikinės chemijos, fizikos ir technologijos mokslinius tyrimus, optimaliai tenkinti šalies ūkio augimo ir aukščiausiosios kvalifikacijos mokslininkų rengimo poreikius bei skleisti visuomenei, diegti į kultūrą, švietimą, sveikatos apsaugą, socialinę ir ūkinę veiklą mokslo žinias, prisidėti prie inovacijomis ir žiniomis grindžiamos ekonomikos kūrimo, žinioms imlios visuomenės ugdymo;
palaikytikūrybinius ryšius su kitomis Lietuvos ir užsienio mokslo ir studijų institucijomis, mokslininkais.

lazeriu_ir_sviesos
LAZERIŲ IR ŠVIESOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ ASOCIACIJA
Asociacijos tikslas – bendradarbiauti ir sutelkti narių pastangas kryptingai veiklai, kad lazerių ir šviesos technologijų sektorius (mokslas, studijos, pramonė) taptų vienu iš esminių Lietuvos konkurencingumo dėmenų.

bmk
UAB BIZNIO MAŠINŲ KOMPANIJA
Prekiauja įvairia biuro ir konferencine įranga, diegia kompleksinius sprendimus darbo su dokumentais ir informacija, teikia visas skaitmeninės spaudos paslaugas, rūpinasi savo klientų įrangos techniniu aptarnavimu. Yra įgaliotieji XEROX, TOSHIBA, UTAX, CASIO, OPTOMA, SANYO, ADEO, SAHARA, SMART ir kitų kompanijų atstovai Lietuvoje.