Socialiniai partneriai

Elektronikos ir informatikos fakulteto
strateginiai partneriai


UAB „Baltnetos komunikacijos“
1996 m. įkurta įmonė Baltneta šiandien yra viena didžiausių debesų kompiuterijos paslaugų tiekėjų bei informacinių technologijų ir duomenų perdavimo sprendimų rinkos lyderių Lietuvoje.


„Blue bridge“ įmonių grupė
Teikiamos kompleksinės IT paslaugos ir sprendimai stambioms verslo bei valstybinėms organizacijoms. Kompetencijos sritys: debesų kompiuterija, IT infrastruktūros priežiūra, fizinė įranga, saugumo sprendimai ir projektinė veikla.


UAB „8 devices“
Įmonė daugiausia dėmesio skiria daiktų interneto produktams ir projektams, pagrįstiems „Qualcomm“ mikroschemų rinkiniais, skirtais komercinėms ir pramoninėms reikmėms.

UAB „NRD Cyber Security“
Įmonė savo veikla siekia kurti saugią skaitmeninę aplinką šalims, vyriausybėms, verslams ir gyventojams.Mitrovicos tarptautinė verslo kolegija
Kolegijos misija yra suteikti kompetencijas taikant „teorijos – praktikos“ modelį, leidžiantį studentams įgyti žinių, tam, kad paskatintų Kosovo vystymąsi regioniniu ir pasauliniu mastu.

AB „SEB bankas“
Dirba tam, kad atsakingais patarimais ir kapitalu kurtų geresnę ateitį šiai ir būsimoms kartoms.


„Teltonika“ įmonių grupė
Ilgametė patirtis, patikima tarptautinių tiekėjų grandinė, aukščiausius standartus atitinkantys technologiniai procesai užtikrina didžiulius daiktų interneto gamybinius našumus klientams.


„Tesonet“
Kuria skaitmeninę ateitį – globalūs, ambicingi ir atsidavę technologijoms.