Informuojame, kad Vilniaus kolegija nėra susijusi su fiktyvia aukštąja mokykla „Information Technology College“ (toliau – ITC), kuri neteisėtai savo internetiniame tinklapyje naudoja Vilniaus kolegijos elektronikos ir informatikos fakulteto nuotrauką, bei nurodo ITC veiklos adresą J. Jasinskio g. 15, Vilnius, kuriuo yra registruota Vilniaus kolegijos buveinė. Vilniaus kolegijos duomenys naudojami siekiant suklaidinti potencialius studentus ir apgaule pasisavinti jų pinigines lėšas.

ITC internetiniame tinklapyje (tinklapio domeno vardas: www.itc-edu.lt), nurodo, kad ITC yra privati Lietuvos aukštoji mokykla. Informuojame, kad ITC nėra registruota, kaip Lietuvoje veikianti aukštoji mokykla ir neturi leidimo vykdyti studijas, todėl ITC yra fiktyvi aukštoji mokykla.

Pranešame, kad jau yra apgautų užsienio šalių studentų, kurie pagal ITC pateiktas sąskaitas pervedė pinigines lėšas už studijas UAB „Informacinių technologijų paslaugos“. Vilniaus kolegija kreipėsi į Lietuvos teisėsaugos institucijas dėl ITC veiklos ištyrimo.