Nuo birželio 1 d. EIF biblioteka vykdys knygų grąžinimą ir išdavimą kiekvieną darbo dieną (7.30 – 16.00 val.).

EIF biblioteka skaitytojus aptarnaus žemiau nurodyta tvarka:

  • grąžinami leidiniai turi būti sudėti į maišelį;

į maišelį prie leidinių turi būti įdėtas lapelis su skaitytojo vardu, pavarde, grupės pavadinimu;

leidinių grąžinimo vieta – bibliotekos periodinių leidinių skaitykla (biblioteka, 4 aukštas).

Grąžintos knygos bus karantinuojamos 72 val., todėl tam tikrais atvejais knygų grąžinimo patvirtinimas vartotojų paskyrose bus fiksuojamas po kelių dienų. Primename, kad pasitikrinti, kokias knygas esate pasiskolinę ir kada jas turite grąžinti, galite prisijungę prie savo paskyros Virtualioje bibliotekoje (Kaip prisijungti prie paskyros (video įrašas)

Norėdami grąžinti knygas registruotu paštu, susisiekite su fakulteto bibliotekos darbuotojais ir pasitikslinkite pristatymo adresą. Siunčiant knygas privaloma apie tai informuoti darbuotojus ir vėliau pasitikrinti, ar siunta buvo pristatyta.

Jei neturite galimybės grąžinti knygas šiais mokslo metais, susisiekite su fakulteto bibliotekos darbuotojais dėl knygų grąžinimo termino pratęsimo iki rugsėjo mėnesio. Ši tvarka netaikoma paskutinio kurso studentams, kurie baigia studijas šiais mokslo metais ir privalo atsiskaityti su biblioteka iki diplomų išdavimo.

  • leidinių išdavimas:

leidinių išdavimas vykdomas pagal išankstinius užsakymus (per Virtualią biblioteką arba el. paštu biblioteka@eif.viko.lt)

leidinių išdavimo vieta – biblioteka (4 aukštas).

VK bibliotekos el. katalogas: https://biblioteka.viko.lt/katalogai/elektroninis-katalogas/

Elektroninius išteklius rasite čia:  https://biblioteka.viko.lt/2020/05/08/nuotoliniai-istekliai/

Vartotojų aptarnavimas bibliotekose vykdomas vadovaujantis Vyriausybės nustatytais saugumo reikalavimais, todėl prašome kolegijos patalpose dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, išlaikyti saugų (ne mažesnį kaip 1 m) atstumą nuo kitų lankytojų ar darbuotojų bei laikytis nustatytų higienos reikalavimų.

Iškilus klausimams prašome kreiptis el. paštu: biblioteka@eif.viko.lt