Fizikos genijus Albertas Einšteinas yra pasakęs: „Mokslas nebuvo ir niekuomet nebus užbaigta knyga. Kiekvienas svarbus laimėjimas iškelia naujų klausimų, o visokia raida ilgainiui susiduria su naujais, kaskart didesniais sunkumais“. Tad siekiant šių dienų informaciniame chaose teisingai identifikuoti probleminius klausimus, buvo inicijuoti Elektronikos ir informatikos fakulteto socialinių partnerių seminarai, kurie tapo Partnerystės dienų‘2020 „Į saugią Lietuvą einu!“ dalimi.

2020 m. kovo 3 d. Vilniaus kolegijos Tarptautinės (dėstymo) savaitės‘2020 dalyviai klausėsi UAB „Revel Systems“ seminaro, kurio pranešėjas – Elektronikos ir informatikos fakulteto alumnas, AGILE metodo profesionalas Mantas Lunys, įtaigiai supažindino klausytojus su AGILE projektų valdymo metodu bei populiariausia šio metodo struktūra „Scrum“. Šis metodas yra  ypatingai efektyvus valdant projektus, kuriuos įgyvendinant yra kuriami IT produktai. Pranešėjo šiltas bendravimas su auditorija, konkrečių atvejų analizė ir problemų sprendimo pavyzdžiai seminaro dalyviams paliko neišdildomą įspūdį.

Sekančio seminaro metu klausytojai antrino pranešėjui, UAB „Cognizant Technology Solutions Lithuania“ Komandos vadovui Rasmus Bjergegaard, jog viešasis kalbėjimas sukelia baimę ir stresą. Tačiau gera žinia ta, jog įmanomas neigiamų būsenų reversas. Patarimų, pratimų ir pavyzdžių gausa sužavėjo antrojo seminaro „Kaip pagerinti viešąjį kalbėjimą net 50 proc.“ auditoriją.

Tariame nuoširdų AČIŪ Fakulteto socialiniams partneriams ir tikime, kad mums pavyks sėkmingai įgyvendinti bendras veiklas ir ateityje!

 

EIF Partnerystės ir projektų skyrius