Šis ketvirtadienis Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakultete prasidėjo kitaip, nuo ankstaus ryto studentai būriavosi į auditorijas, kuriose pranešimus skaitė fakulteto socialiniai partneriai. Džiugino temų įvairovė, studentai išgirdo aktualijas apie dirbtinį intelektą, kibernetinį saugumą, sužinojo verslo keliamus standartus telekomunikacijų profesionalams bei įmonės „Eksma Optics“ laimėjimus mokslo srityje. Didžiausias fakulteto studentų susižavėjimas – Valstybės saugumo departamento pranešimu „Priešiškų žvalgybos tarnybų veikla Lietuvoje“!

Partnerystės dienos „Technologijos mūsų ateitis“ metu studentai susitiko su potencialiais praktikų vadovais, darbdaviais bei įmonių atstovais. Darbdaviai betarpiškai bendravo su studentais, atrado iniciatyvių, energingų ir perspektyvių darbuotojų!

Renginio pabaigą vainikavo bendras socialinių partnerių ir renginio organizatorių susibūrimas prie šventinio torto. Dėkojame Teltonikai už šią dovaną, o taip pat Elektronikos ir informatikos fakulteto darbuotojų ir studentų komandai, kurių dėka, renginys pavyko puikiai!