2022 m. kovo 29 d. Elektronikos ir informatikos fakultete, minint Lietuvos įstojimo į NATO 18-ąsias metines, vyko Kolegijos šaudymo iš pneumatinio šautuvo varžybos. Vyrų grupėje I-ą vietą iškovojo EIF Elektronikos laboratorijų vedėjas Tomas Kasperavičius, II-os vietos laimėtoju tapo EIF Programinės įrangos katedros lektorius Dainius Savulionis.

Šiemet varžybos sulaukė kaip niekad didelio dalyvių susidomėjimo – dalyvavo net 38 Kolegijos bendruomenės nariai! EIF fakulteto dekanas dr. R. Tumasonis varžybų atidarymo kalboje pabrėžė, koks svarbus Lietuvai yra įstojimas į NATO aljansą – „tai mes galime įvertinti šiandien“. Apie svarbiausias NATO istorines datas varžybų atidarymo kalboje pasidalino ir Kolegijos Kūno kultūros ir sporto centro vedėjas Jonas Bautronis.

Varžybose dalyvavo studentai, dėstytojai ir administracijos darbuotojai. Visi turėjo puikią progą išbandyti savo taiklumą šaudydami iš pneumatinių 4,5 mm kalibro šautuvų.

Sveikiname taikliausius EIF šaulius – Tomą Kasperavičių ir Dainių Savulionį!

Dėkojame Kolegijos Kūno kultūros ir sporto centrui už varžybų organizavimą bei mūsų Fakulteto darbuotojui Gintautui Plaščinskui už iniciatyvą ir pagalbą varžybų metu.