Gegužės 17 – 18 dienomis Elektronikos ir informatikos fakulteto dekanas dr. Romanas Tumasonis dalyvavo Tarptautinėje Telekomunikacijos krypčių aukštųjų mokyklų konferencijoje Minske. Ši konferencija rengiama kiekvienais metais ir už jos veiklą yra atsakinga Minsko ryšių akademija, kuri susikūrė siekiant išnaudoti skirtingose valstybėse esančias telekomunikacijos galimybes.

Konferencijos metu pranešimus skaitė aukštųjų mokyklų rektoriai iš Minsko, Odesos, Kijevo, Rostovo, Biškeko, Taškento, Baku ir Balstogės. Jie aptarė aktualias problemas su kuriomis susiduria Informacinių komunikacinių technologijų studijų programos studentai, dalinosi vertinga patirtimi bei pateikė informaciją apie telekomunikacijų krypties studijas ne Europos sąjungos valstybėse.

Dr. R. Tumasonis su kitų valstybių aukštųjų mokyklų rektoriais aptarė ir tolimesnio bendradarbiavimo galimybes tarptautiniuose projektuose, kurie gali padėti suteikti daugiau išsilavino galimybių nekvalifikuotiems asmenims Informacinių komunikacinių technologijų srityje.