Spalio 19 – 20 dienomis Vilniaus Kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto, Kompiuterių sistemų ir telekomunikacijų katedros lektorius Leslav Mažeiko dalyvavo Baltarusijos Valstybinės Ryšių Akademijos organizuotoje XXII tarptautinėje konferencijoje „Šiuolaikinės ryšio priemonės“ („Современные средства связи”).

Konferencijoje dalyvavo Baltarusijos aukštųjų mokyklų atstovai mokslininkai, dėstytojai, magistrantai. Tarp dalyvių buvo nemažai užsienio atstovų (Lietuva, Lenkija, Ukraina, Rusija, Kinija, Jemeno Respublika). Lietuvos delegaciją pristatė ir atstovavo Elektronikos ir informatikos fakulteto, kompiuterių sistemų ir telekomunikacijų katedros lektorius Leslav Mažeiko. Konferencija vyko dviem etapais: plenarinis posėdis ir darbas sekcijose. Spalio 19 dieną Informacinių technologijų ir tinklų saugumo sekcijoje lektorius Leslav Mažeiko skaitė pranešimą: „Tinklo srauto stebėjimo programų lyginamoji analizė Windows OS” (Aнализ  средств мониторинга сетевого трафика, доступных в операционной системе windows).

Konferencijos metu buvo daug kalbama apie bendradarbiavimą tarp aukštųjų mokyklų. Vilniaus kolegija yra viena iš patraukliausių aukštojo mokslo įstaigų Lietuvoje, kuria susidomėjo Baltarusijos, Ukrainos ir kitų šalių atstovai.