2019 m. sausio 22 d. Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokiniai vieningai atsakė, jog būsimos studijos Vilniaus kolegijoje – teisingas pasirinkimas! Mokiniai, kartu su mokytojais, susipažino su Kolegijos fakultetuose vykdomomis studijų programomis, pabendravo su čia studijuojančiais studentais ir dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse. Studentų priėmimo organizavimo vadovės Anželikos Slimanavičienės pranešimo metu buvo atsakyta, kodėl Vilniaus kolegija yra profesinio bakalauro studijų krypčių reitingų lyderė.

Elektronikos ir informatikos fakulteto technologijų centro vedėjas Eugenijus Mačerauskas, kartu su entuziastingais Elektronikos inžinerijos specialybės studentais: Mantu Vanagu ir Simonu Urbonu organizavo teorinius ir praktinius užsiėmimus, kurių tema „Mikroprocesoriai aplink mus“. Mokiniai konstravo ir tyrė ultragarsinio atstumo matuoklį. Gimnazistai neslėpė noro kuo daugiau sužinoti apie scenos užkulisių paslaptis, kurias jiems atskleidė Madų ir kūrybinių technologijų Mados dizaino katedros vedėja Silvija Grušnienė. Jaunieji ekonomistai prisilietė prie inovatyvaus produkto kūrimo įmantrybių bei sužinojo visą tiesą apie finansus. Šias veiklas kuravo Ekonomikos fakulteto Finansų katedros vedėja Olga Buckiūnienė bei Bankininkystės katedros lektorė Laima Steiblienė.

Po intensyvių veiklų, Elektronikos ir informatikos fakulteto Studentų atstovybės pirmininkas Algirdas Arlauskas, kartu su energinga studentų komanda, privertė kiekvieną moksleivį pamišti nuovargį, o komandiniai žaidimai užtikrino gerą nuotaiką!

Renginio organizatoriai inicijavo programos dalyvių veiklą Lietuvos nacionalinėje bibliotekoje. Ekskursijos metu mokiniai buvo supažindinti su bibliotekos istorija, išmaniomis erdvėmis, kūrybinėmis dirbtuvėmis, prie kurių prisijungti norėjosi iš karto. Renginiui baigiantis, mokytojai neslėpė susižavėjimo veikomis, o mokiniai teiravosi, kada galės prisijungti prie sekančių Vilniaus kolegijos renginių. Elektronikos ir informatikos fakulteto Partnerystės ir projektų skyrius su džiaugsmu inicijuos naujas programas ir kvies būsimus studentus susipažinti su jų aukštąja mokykla jau dabar!

Nuoširdžiai dėkojame visai renginio kūrybinei komandai bei tariame ypatingą AČIŪ Elektronikos ir informatikos fakulteto Studentų atstovybei. Tikimės ir toliau sėkmingai bendradarbiauti, inicijuoti ir įgyvendinti daug bendrų veiklų!