Nuo ko prasidėjo Lietuvos radijo ir televizijos istorija? Koks buvo ir tebėra informacinių sklaidos priemonių tobulinimas? Kokia komanda dirba prie radijo ir televizijos laidų, kurias kiekvieną dieną matome televizijos ekranuose bei girdime per radijo imtuvus? Į šiuos ir daug kitų klausimų 2019 m. vasario 19 d. Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto studentams atsakė LRT foto archyvo specialistas, žinomas fotografas Paulius Lileikis.

Ekskursijos dalyviai iš arti pažvelgė į erdves, kuriose kuriamos laidos, dirba technikos darbuotojai bei saugoma visa medžiaga, kuri po eterio tampa archyvu. Apžvelgę LRT studijas, susižavėję renginio dalyviai atrado šiuolaikinės televizijos pasaulį, šios srities profesionalų kasdienius iššūkius bei džiaugsmą, nes jie kuria – istoriją!

Mieli fakulteto studentai, dėkojame, kad entuziastingai dalyvavote šiame renginyje, skirtame paminėti Pasaulinę radijo dieną, o taip pat nuoširdžiai dėkojame profesionaliam gidui Pauliui Lileikiui bei visai LRT komandai, kurie pavertė ekskursijos dalyvių antradienį – tikra švente!