Siekiant studentus geriau supažindinti su aukštosiomis technologijomis ir inžinerinėmis naujovėmis, taip pat skatinant jaunimą prisidėti prie Lietuvos regionų plėtros, spalio 2 dieną Elektronikos ir informatikos fakulteto Programų sistemų bei Elektronikos inžinerijos studijų programos studentai kartu su fakulteto prodekane doc. dr. L. Gžegoževske, anglų kalbos dėstytoja M. Kiškyte bei Elektronikos ir kompiuterių inžinerijos katedros vedėja A. Kirdeikiene lankėsi Molėtuose „Teltonikos Technologijų Centre“ ir Molėtų rajono savivaldybėje.

Ekskursijos po „Teltonikos Technologijų Centrą“ metu, studentai susipažo su įmonės veikla bei darbo ypatumais, dalyvavo motyvaciniame pokalbyje, kur aptarė praktikos ir karjeros galimybes „Teltonikos“ grupės įmonėse. Čia savo pašaukimą galės atrasti įvairių sričių specialistai: elektronikos inžinieriai bei montuotojai, robotinių sistemų operatoriai, sandėlio vadybininkai, technikos priežiūros inžinieriai, procesų inžinieriai, operatoriai, kokybės inžinieriai, testuotojai, surinkėjai, pamainų bei skyrių vadovai ir kiti.

Vizitas Molėtuose buvo išties intensyvus. Grupė Elektronikos ir informatikos fakulteto dėstytojų ir studentų susitiko ir su Molėtų rajono savivaldybės meru Sauliumi Jauneika, UAB Molėtų autobusų parko direktoriumi Alvidu Mickevičiumi, Molėtų informacijos ir turizmo centro direktore Daiva Kuliene, Molėtų krašto muziejaus bei Molėtų rajono viešosios bibliotekos atstovais. Susitikimo metu aptartos tolesnio tarpinstitucinio bendradarbiavimo galimybės, kviečiant studentus atlikti profesines praktikas ar įgyvendinant kitus specialybės projektus, kuriant internetines svetaines, Molėtų rajono literatūrinį žemėlapį „Literatūriniai tiltai“ ir pan.

Studentai ir dėstytojos džiaugiasi vaisingu ir darbingu vizitu Molėtuose ir tikisi, kad Elektronikos ir informatikos fakulteto ryšiai su Molėtų kraštu bus plėtojami ir toliau, o studentai atras šį kraštą kaip puikią vietą gyventi ir dirbti.