Net 4-iems Elektronikos ir informatikos fakulteto pirmakursiams, įrodžiusiems savo išskirtinę motyvaciją prisidėti prie naujų technologijų vystymo, buvo įteiktos metinės daiktų interneto prietaisų projektuotojos ir gamintos Teltonikos stipendijos. Sveikiname Savą Metelicą, Mantą Žalalį, Mykolą Sandą ir Giedrių Vaidogą itin kryptingai žengus į įstabų kompiuterių inžinerijos ir elektronikos inžinerijos pasaulį. Ir štai, kiekvieno studento rankose reikšminga paskata – Teltonikos įsteigta metinė 3 tūkst. eurų „Ateitis priklauso man!“ stipendija.

Vienas iš Teltonikos tikslų – paskatinti jaunus žmones rinktis aukštąjį mokslą technologijų srityje ir suteikti jiems galimybę atskleisti savo talentus. Todėl siekdami padėti studentams įsitvirtinti studijose ir be rūpesčių siekti naujų žinių bei įgūdžių, buvo įkurta unikali Teltonikos stipendijų programa „Ateitis priklauso man!“

Programoje dalyvauja stipriausios Lietuvos aukštosios mokyklos: Vilniaus universitetas, Kauno technologijos universitetas, Vilnius Tech, Vilniaus kolegija, Kauno kolegija, Kauno technikos kolegija ir Utenos kolegija. Ši programa tęsis penkerius metus ir kasmet net 100 labiausiai motyvuotų studentų gaus metines 3 tūkst. eurų stipendijas. Bendros Teltonikos įmonių grupės investicijos stipendijoms sudarys net 1,5 mln. eurų.

Stipendijų įteikimas Elektronikos ir informatikos fakulteto studentams vyko šviesiame Teltonikos biure, kuriame, tikimės, kitais metais atvyks dar daugiau mūsų Fakulteto talentų!