2017 m. balandžio 3 – 6 dienomis Elektronikos katedros vedėjas, docentas dr. Antoni Kozič ir asistentas Paulius Šakalys dalyvavo Erasmus+ dėstytojų mobilumo programoje Bronislaw Markiewicz valstybinėje aukštojoje mokykloje Jaroslave. (The Bronislaw Markiewicz State School of Higher Vocational Education in Jaroslaw), Lenkijoje.

Vizito metu dr. A. Kozič elektronikos ir telekomunikacijų studijų programos studentams skaitė paskaitas apie automatizavimo sistemą LabVIEW+Arduino, o asist.  P. Šakalys – procesų automatizaciją naudojant Arduino.

Erasmus+ dėstytojų mobilumo programos metu dėstytojai susitiko su rektoriumi prof. habil.dr. Krzysztofu Rejmanu bei su Technologijos instituto direktore doc. dr Justyna Stasieńko, elektronikos ir telekomunikacijų studijų programos įvairių kursų studentais. Susitikimų metu buvo pristatyta Vilniaus kolegija, Elektronikos ir informatikos fakultetas, pademonstruota filmuota medžiaga apie Elektronikos inžinerijos programos studentų baigiamuosius projektus. Aptartos studentų mainų plėtros, praktikų atlikimo ir tolimesnio bendradarbiavimo galimybės.

Antoni Kozič

Paulius Šakalys