Nepaisant IV-os  pramonės revoliucijos konteksto, mokslo ir verslo bendradarbiavimo lygis vis dar išlieka žemas. Kodėl ir ar įmanoma tai pakeisti?

Ekspertai teigia, jog mokslo ir verslo bendradarbiavimą galima sustiprinti plėtojant asmenines pažintis ir tai paliudija š. m. vasario 4 – 6 dienomis įvykęs  EIF Elektronikos katedros vedėjo docento dr. Antoni Kozič ir docento dr. Andžej Lučun Erasmus+ dėstytojų mobilumo vizitas Ciechanovo valstybinėje aukštojoje mokykloje, Lenkijoje (angl. State High School of Ignacy Moscicki in Ciechanow, Poland). Vizito metu EIF atstovai ne tik skaitė paskaitas minėtos aukštosios mokyklos studentams, bet ir susitiko su prorektoriumi dr. inž. Grzegorz Koc ir aptarė tolimesnio tarpinstitucinio bendradarbiavimo galimybes bei bendradarbiavimo sutarties atnaujinimą. Susitikimo su Elektronikos, žurnalistikos ir multimedijos technikos fakulteto dekanu dr. inž. Andrzej Korneta metu buvo aptartos abiejų aukštųjų mokyklų studentų stažuočių Lietuvos ir Lenkijos įmonėse galimybės.

Svarbiausias šio Erasmus + dėstytojų vizito rezultatas – susitikus su verslo įmonės LG Electronics atstovais  buvo sutarta dėl Vilniaus kolegijos EIF studentų praktikos starto jau šiais 2020-ais metais. Tai patvirtina EIF ir verslo partnerystės gyvybingumą.

Elektronikos katedra
dr. A.Kozič