2019 m. gegužės 20-24 d. Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto Elektronikos katedros lektorė Aliona Kirdeikienė dalyvavo Erasmus+ personalo mobilumo dėstymui programoje Zagrebo taikomųjų mokslų universitete (Zagreb University of Applied Sciences/Tehničko veleučilište u Zagrebu), Kroatijoje.

Vizito metu lektorė susitiko su Elektros inžinerijos skyriaus administracijos atstovais, Erasmus koordinatore bei Elektros ir elektronikos inžinerijos studijų programos kuratoriais ir dėstytojais. Buvo aptartos Universitete vykdomos bakalauro profesinės ir specializuotos magistrantūros studijos, pristatyta Vilniaus kolegija, Elektronikos ir informatikos fakultetas bei aptartos bendradarbiavimo galimybės. Taip pat aplankytos fakultete esančios laboratorijos: atsinaujinančių energijos šaltinių ir projektų, transformatorių ir elektrinių mašinų, elektrotechnikos ir elektrotechninių matavimų, telekomunikacijų, elektronikos, kontrolės ir reguliavimo, įterptųjų kompiuterinių sistemų bei optinių ir aukšto dažnio sistemų.

Lektorė vedė Elektros ir elektronikos inžinerijos studijų programos antro kurso studentams teorinius ir praktinius skaitmeninių įtaisų užsiėmimus temomis „The Shift Registers“ ir „The shift Register Applications“.