2017 m. lapkričio 28 – 30 dienomis Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto Elektronikos katedros vedėjas, docentas dr. Antoni Kozič ir asistentas Paulius Šakalys dalyvavo Erasmus+ dėstytojų mobilumo programoje  Valstybinėje aukštojoje informatikos ir verslumo mokykloje Lomžoje (Lomza State University of Applied Sciences), Lenkijoje.

Vizito metu dr. A. Kozič studentams skaitė paskaitas apie matavimų automatizavimo sistemą LabVIEW, o asistentas P.Šakalys – apie procesų automatizaciją naudojant Arduino.

Erasmus+ dėstytojų mobilumo programos metu dėstytojai susitiko su rektoriumi prof. hab. dr. Dariusz Surowik, administracijos atstovais, automatikos ir informatikos fakulteto dekane dr. inž Aneta Wiktorzak, automatikos ir robotikos katedros vedėju dr. inž. Tomasz Kužmierowski. Susitikimų metu buvo pristatyta Vilniaus kolegija, Elektronikos ir informatikos fakultetas. Aptartos dėstytojų ir studentų mainų plėtros, praktikų atlikimo ir tolimesnio bendradarbiavimo galimybės. Dėstytojai susipažino su fakulteto studijų programomis ir laboratorijomis.

Antoni Kozič
Paulius Šakalys