Programinės įrangos katedros dėstytojai

 

Sandra Lideikė
Pareigos: lektorė
s.lideike@eif.viko.lt
Konsultacijos
Pirmadieniais 13:30 – 15:00 val.
208 kab.
Marius Gžegoževskis
Pareigos: lektorius
m.gzegozevskis@eif.viko.lt
Konsultacijos
Antradieniais 13:30 – 15:00 val.
420A kab.
Dr. Svetlana Kubilinskienė
Pareigos: docentė
s.kubilinskiene@eif.viko.lt
Konsultacijos
Trečiadieniais 9:30 – 11:00 val.
208 kab.
Virgilijus Kuklierius
Pareigos: lektorius
v.kuklierius@eif.viko.lt
Konsultacijos
Antradieniais 13:30 – 15:00 val.
208 kab.
Dr. Mindaugas Liogys
Pareigos: docentas, katedros vedėjas
m.liogys@eif.viko.lt
Konsultacijos
Ketvirtadieniais 9:30 – 11:00 val.
208 kab.
Vaidas Liubinas
Pareigos: lektorius
v.liubinas@viko.lt
Konsultacijos
Jelena Liutvinavičienė
Pareigos: lektorė
j.liutvinaviciene@eif.viko.lt
Konsultacijos
Antradieniais 13:30 – 15:00 val
208 kab.
Ramunė Mikonienė
Pareigos: lektorė
r.mikoniene@eif.viko.lt
Konsultacijos
Susitarti su dėstytoju el. paštu iš anksto
Alma Morkūnienė
Pareigos: lektorė
a.morkuniene@eif.viko.lt
Konsultacijos
Antradieniais 13:30 – 15:00 val.
208 kab.
Orūnė Gibavičienė
Pareigos: lektorė
o.gibaviciene@eif.viko.lt
Konsultacijos
Trečiadieniais 13:30 – 15:00 val.
208 kab.
Airina Savickaitė
Pareigos: lektorė
a.savickaite@eif.viko.lt
Konsultacijos
Trečiadieniais 13:30 – 15.00 val.
208 kab.
Dr. Loreta Savulionienė
Pareigos: docentė
l.savulioniene@eif.viko.lt
Konsultacijos
Trečiadieniais 7:45 – 9:15 val.
216 kab.
Dainius Savulionis
Pareigos: lektorius
d.savulionis@eif.viko.lt
Konsultacijos
Trečiadieniais 13:30 – 15.00 val.
317A kab.
Tomas Silvanavičius
Pareigos: lektorius
t.silvanavicius@eif.viko.lt
Konsultacijos
Trečiadieniais 11:45 – 13:15 val.
208 kab.
Dr. Romanas Tumasonis
Pareigos: docentas
r.tumasonis@eif.viko.lt
Konsultacijos
Antradieniais 11:45 – 13:15 val.
214 kab.
Jūratė Vaičiulytė
Pareigos: lektorė
j.vaiciulyte@eif.viko.lt
Konsultacijos
Pirmadieniais 9:30 – 11:00 val.
208 kab.
Justinas Zailskas
Pareigos: lektorius
j.zailskas@eif.viko.lt
Konsultacijos
Antradieniais 7:45 – 9:15 val.
208 kab.