2019 m. balandžio 4-5 d. Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto dekanas doc. dr. R. Tumasonis ir Technologijų centro vedėjas E. Mačerauskas tęsė dalyvavimą ES fondų investicijų veiksmų programos priemonės „Studijų kokybės gerinimas“ projekto kūrybiškumo ir verslumo mokymuose.

Tarpdisciplininės komandos, kurias sudarė dėstytojai ir studentai iš Lietuvos aukštųjų mokyklų: VIKO, VGTU, KTU, VDU, LMTA, VDA ir AK, kūrė startuolių idėjas, tyrė verslo rinkos dalyvius, ieškojo partnerysčių alternatyvų bei grynino idėjų pridėtinę vertę. Konsultuojant mentoriams ir potencialiems verslininkams, projekto dalyviai rengė verslo planus bei jų pristatymus konkurse.

Sveikiname fakulteto atstovus, po dviejų intensyvaus darbo dienų, pademonstravus aukštas kompetencijas, ryžtą laimėti ir patekusius į finalinį projekto etapą. Su nekantrumu lauksime galutinio projekto etapo rezultatų ir neabejojame, jog ES projekto mokymuose tobulinamos kompetencijos pagerins studijų kokybę moderniais dėstymo metodais!