Spalio 20-21 dienomis Vilniaus Kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto dekanas Romanas Tumasonis ir Kompiuterių sistemų ir telekomunikacijų katedros lektorius Leslav Mažeiko dalyvavo Baltarusijos Valstybinės Ryšių Akademijos organizuotoje tarptautinėje konferencijoje „Šiuolaikinės ryšio priemonės“ („Современные средства связи”).

Konferencijoje dalyvavo Baltarusijos aukštųjų mokyklų atstovai mokslininkai, dėstytojai, magistrantai. Tarp dalyvių buvo nemažai užsienio atstovų (Lietuva, Lenkija, Vokietija, Ukraina, Rusija, Bosnija ir Hercegovina, Azerbaidžanas, Turkmėnistanas). Lietuvos delegaciją pristatė ir atstovavo Elektronikos ir informatikos fakulteto dekanas Romanas Tumasonis. Konferencija vyko dviem etapais: plenarinis posėdis ir darbas sekcijose. Spalio 20 dieną Informacinių technologijų ir tinklų saugumo sekcijoje lektorius Leslav Mažeiko skaitė pranešimą: „Naujos kartos kompiuterių tinklai SDN”.

Konferencijos metu buvo daug kalbama apie bendradarbiavimą tarp aukštųjų mokyklų. Vilniaus kolegija yra viena iš patraukliausių aukštojo mokslo įstaigų Lietuvoje, kuria susidomėjo Baltarusijos ir kitų šalių atstovai.