Birželio 12 – 16 dienomis Fakulteto darbuotojų delegacija – Aliona Kirdeikienė, dr. Eugenijus Mačerauskas, dr. Andžej Lučun ir dr. Antoni Kozič pagal Erasmus+ programą stažavosi Rezeknės techologijų akademijoje. Kartu buvo aplankytas Mokslinis lazerių institutas bei Lazerių centras.

Susitikimo metu su centro vadovu prof. Lubomirs Lazov, centre dirbančiais mokslininkais iš Bulgarijos bei kitais centro darbuotojais buvo aptartos bendrų mokslinių tyrimų galimybės bei išgrynintos temos, kuriose ateityje bus dirbama kartu.

Delegacija taip pat aplankė pramoninių lazerių laboratoriją,  kurioje studentai turi unikalią galimybę ne tik dirbti su lazeriais, bet ir kurti savo įrenginius esamų pramoninių lazerių bazėje. Dėmesį patraukė išskirtinis metalo pjaustymo darbams skirtas lazeris, kuris anksčiau buvo naudojamas Volkswagen automobilių gamykloje Vokietijoje, o šiuo metu studentai jį modernizuoja ir pritaiko savo poreikiams.

Fakulteto mokslininkai aplankė Rezeknės technologijų akademijos  Dizaino fakultetą, kuriame didelio mokslininkų susidomėjimo sulaukė išmanieji drabužiai, kuriuose tekstilė derinama su elektronikos komponentais. Užmezgus kontaktus su dėstytojais, jie buvo pakviesti kurti bendrus studentų baigiamuosius projektus, į kurios kartu su elektronikos specialybės studentais galėtume pasikviesti ir kolegas iš Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto.