Vasario 3 d. fakultete vyko diplomų įteikimo šventė. Šiais metais įteikėme 193 koleginių studijų profesinio bakalauro diplomus nuolatinių ir ištęstinių studijų studentams. Džiaugsmingai išlydėjome daug savo srities specialistų, kurie toliau ieškos savo vietos gyvenime. Mūsų buvę studentai, tai Informacijos sistemų, Elektroninio verslo technologijų, Programų sistemų, Išmaniųjų įrenginių technologijų, Elektronikos inžinerijos, Kompiuterių sistemų ir Telekomunikacijų studijų programų absolventai, kuriems nestigo užsispyrimo bei ryžto siekiant užsibrėžtų tikslų.

Keturiems absolventams: Elektronikos inžinerijos studijų programos absolventui Karoliui Levickui, Telekomunikacijų studijų programos absolventams Aurimui Dijokui bei Tomaš Rynkevič ir Išmaniųjų įrenginių technologijų studijų programos absolventei Barborai Grigaliūnaitei už puikius studijų rezultatus įteikėme diplomus su pagyrimu. Iš studentų tapę savo srities specialistais, absolventai neslėpė šypsenų ir džiugių emocijų, kurios atsispindėjo ne tik jų, bet ir artimųjų veiduose. „Noriu padėkoti Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto visiems darbuotojams už tai, kad per šiuos metus išmokė ne studentauti, o studijuoti, kad išklausydavo mūsų įspūdingiausius klausimus ir visada rasdavo jiems atsakymą. O labiausiai už tai, kad pastumdavo, kai norėdavosi pasiduoti. Didelis AČIŪ Jums, nes tik Jūsų dėka dabar galime save vadinti specialistais“ – gražią padėką išreiškė Informacijos sistemų studijų programos studentė Austė Žibaitytė.

Absolventus sveikino ir sėkmės ateityje linkėjo fakulteto dekanas dr. Romanas Tumasonis, prodekanė dr. Loreta Savulionienė, Studijų skyriaus vedėja Ona Miklušienė bei katedrų vedėjai. Absolventai, prisimindami gražias bei kurioziškas akimirkas praleistas fakultete, sveikino dėstytojus bei administraciją dovanodami gėles, artimieji sveikino studentus.

Telieka palinkėti šiems puikiems jaunuoliams didžiausios sėkmės atrandant savo tolimesnį kelią, kuriuo bus gera eiti!