Kiekvienam iš mūsų rudens pradžia asocijuojasi su tam tikru nauju startu. Ypač ryškus šis etapas juntamas akademiniame pasaulyje, kai bendruomenes papildo kiek nedrąsūs, bet tuo pačiu ypač smalsūs naujokai. Šie mokslo metai nėra įprasti, jie kupini neaiškumo bei veiklos organizavimo keblumo, tačiau ir šiose sudėtingose sąlygose Elektronikos ir informatikos fakultetas atranda progų pasidalinti džiaugsmu.

2020 m. rugsėjo 17 d. Fakulteto dekanas doc. dr. Romanas Tumasonis drauge su prodekane doc. dr. Loreta Savulioniene pasveikino studentus, kurie bendrojo lavinimo mokyklas baigė aukščiausiais balais ir jiems įteikė Fakulteto socialinio partnerio UAB „Cognizant Technology Solutions Lithuania“ kruopščiai ruoštus Pirmakursio rinkinius.

Dėkojame visiems studentams, kurie pasirinko studijas Vilniaus kolegijoje ir linkime išlikti darbščiais bei mokytis užsispyrusiai, tuo pačiu Elektronikos ir informatikos fakultetas yra pasiryžęs padaryti viską, kad mūsų auklėtiniai taptų naujos epochos informatikos ir inžinerijos pasaulių lyderiais!