Informatikos ir elektronikos sritys yra labai perspektyvios, o karjeros galimybių jose yra begalė. Todėl Elektronikos ir Informatikos Fakulteto “Karjeros diena 2023”, kuri vyko kovo 16 dieną, buvo puiki proga studentams susipažinti su įvairiomis karjeros galimybėmis ir pasiruošti savo ateities startui.

“Karjeros dienoje 2023” dalyvavo įvairių kompanijų atstovai, kurie pasidalino savo patirtimi – tai buvo puiki proga studentams susipažinti su įmonėmis iš arčiau ir sužinoti, kokie yra jų reikalavimai būsimiems darbuotojams. Renginio metu įmonės prisistatė tiek stenduose Fakulteto koridoriuose, kuriuose vyko interaktyvios veiklos, tiek skaitė paskaitas auditorijose, įtraukdami studentus į darbinės specifikos klodus.

Šis renginys suteikė studentams daug naudingos informacijos bei patirties, kurią jie galės panaudoti netolimoje ateityje siekiant karjeros aukštumų. Dabar studentai žino, kokios yra jų galimybės ir kaip jie gali pasiekti sėkmę darbiniame kelyje.

Renginyje dalyvavo:
5Gtech
Aedilis
Alisa Management Laboratory
Avia Solutions Group
Baltnetos Komunikacijos
Blue Bridge
Dielektrik
Eksma Optics
Hansab
Homanit Lietuva
Kongsberg NanoAvionics
Lemona
Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Vilniaus regioninis karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Vilniaus karo prievolės ir komplektavimo poskyris
Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas
Nasdaq
Nod Baltic
Nortal
Peplink Pepwave
Reiz tech
Rocket Software
Shift4 Payments Lithuania
Teltonika