Kovo 8 – 9 dienomis fakultete vyko Karjeros dienos 2017 „SVEIKI, AŠ – INŽINIERIUS!“, kurių metu studentai turėjo puikią galimybę susipažinti su būsimais darbdaviais. Į susitikimą su fakulteto studentais atvyko atstovai iš 19 įmonių: AB „Telia“, UAB „Elgama-Elektronika“, UAB „Baltimax“, UAB „Nortal“, UAB „Fima“, UAB „Teltonika“, UAB „Hansab“, UAB „Eltel Networks“, AB „Swedbank“ ir kitos.

Fakulteto studentai dalyvavo praktiniuose seminaruose ir paskaitose ir kartu su įmonių atstovais gilino savo profesines žinias. UAB „Baltic Amadeus“ atstovas analizavo unikalius IT sprendimus, naudojant pažangiausias pasaulyje technologijas, „Swedbank“ atstovas teigė, kad darbas IT ne tik programavimas ir pakvietė studentus prisijungti prie IT Akademijos. UAB „Bitsens“ vadovas Edis Galvonas pasakojo apie naujų produktų kūrimą tarptautinėje rinkoje, UAB „Inventi“ atstovai papasakojo, ką „ITšnikai“ dirba visą dieną ir pateikė programuotojo karjeros mitus. Barclays Group Operation atstovai suteikė naudingų patarimų, kaip saugiai naršyti internete, o UAB „Alna Software“ pakvietė studentus į LEGO Seriuos Play dirbtuves.

Įmonių mugės metu įmonės pristatė savo veiklą, kvietė prie savo stendų, organizavo darbo pokalbius ir galėjo susipažinti su studentais. Įmonių atstovai džiaugiasi karjeros dienų metu susipažinę su daugybe motyvuotų studentų, besidominčių ateitimi IT ir telekomunikacijų rinkoje ir kviečia prisijungti prie jų kolektyvų.

Studentai aktyviai bendravo su įmonių atstovais, domėjosi praktikos ir darbo pasiūlymais.

Dėkojame visoms įmonėms ir tikimės tolesnio bendravimo ir bendradarbiavimo.