Kovo 21 – 22 dienomis fakultete vyko jau tradicija tapęs renginys – Karjeros dienos „SVEIKI, AŠ – INŽINIERIUS!“. Ketvirtus metus iš eilės vykstantis renginys, kasmet pritraukia vis daugiau įmonių ir jų atstovų. Šiais metais renginyje dalyvavo 30 įmonių, kurios ne tik supažindino studentus su savo organizacijomis, darbo specifika, pakvietė prisijungti prie jų komandos, bet ir pradžiugino gausybe puikių prizų.

Karjeros dienų metu, 8 įmonių atstovai studentams vedė paskaitas ir dirbtuves. Fakulteto studentai buvo įtraukti į daugybę skirtingų veiklų, turėjo galimybę susipažinti su Agile praktikomis, telekomunikacijų tendencijomis, informacijos sauga bei kitomis aktualiomis temomis.

Įmonių mugė, kuri šiemet vyko net 3-iuose fakulteto aukštuose susilaukė daugiausia studentų ir įmonių dėmesio. Organizacijos visus stebino savo išskirtiniais stendais, siūlomais žaidimais ir įvairiais prizais, o studentai tuo tarpu buvo itin susidomėję įmonėmis ir jų siūlomomis galimybėmis.

Kūrybiniai įmonių sprendimai studentams neleido nuobodžiauti, tiek paskaitos tiek ir įmonių mugė susilaukė didelio jų susidomėjimo bei įsitraukimo. Artėjant profesinės praktikos laikotarpiui, ši karjeros ir kontaktų mugė buvo puiki proga studentams susirasti praktiką ar net svajonių darbą. Džiaugiamės kiekvienais metais vis didesniu įmonių susidomėjimu. Didžiuojamės ir savo fakulteto absolventais, kurie pabaigę studijas vis dažniau sugrįžta į fakultetą kaip įmonių atstovai.

Renginio nuotraukų albumas