Informacinių sistemų katedros vedėja doc. dr. Irma Šileikienė balandžio 24 dieną dalyvavo Smart Tech Academy ir Kauno technologijos universiteto tarptautiniame renginyje „DIGITAL GIRLS: rock IT on“, kuris vyko KTU Santakos slėnyje. Renginys skirtas paminėti Girls in ICT dieną, kuri šiais metais švenčiama balandžio 26 d., ir paskatinti moksleives rinktis IT studijas, griauti stereotipus, kad IT studijos tik vaikinams.

Renginį atidarė judėjimo „Digital Girls: rock IT on“ iniciatorė ir renginio organizatorė dr. Danguolė Rutkauskienė. Diskusijoje dalyvavo verslo bei akademinių bendruomenių atstovės, padariusios puikią karjerą IKT srityje:
Prof. Rita Butkienė, KTU Informatikos fakulteto docentė,
Gitana Aklienė, „No Magic“ direktorė, „INFOBALT“ viceprezidentė,
dr. Elena Vengrienė, UAB „Algoritmų sistemų“ generalinė direktorė, „INFOBALT“ viceprezidentė,
Laura Vaišnorė, „Baltijos kompiuterių akademijos“ direktorė,
dr. Irma Šileikienė, VK Informacinių sistemų katedros vedėja, docentė, VGTU docentė,
dr. Renata Danielienė. „Informacinių technologijų instituto“ vadovė, VU docentė,
Gintarė Dzindzeletaitė, „Devbridge group“ švietimo koordinatorė,
Sandra Gvazdiovaitė, „Teltonika“ web programuotoja,
Giedrė Vasiljevienė, KTU magistrantė,
Neringa Levinskaitė, KTU Gimnazijos moksleivė.

Dalyvės dalinosi savo karjeros sėkmės istorijomis, patirtimis ir įžvalgomis, kurios turėtų padrąsinti merginas rinktis IT studijas.

Renginio metu pasirašytas „DIGITAL GIRLS: rock IT on“ memorandumas, kurio tikslas yra sujungti moteris ir merginas, siekiančias karjeros IKT sferoje. Taip pat pristatyta mentorystės platforma , kuri yra skirta 9-11 klasių merginoms, besidominčioms technologijomis ir sprendžiančioms kokį karjeros kelią jos turėtų pasirinkti.