Primename, jog 2021 m. vasario 1 – 28 d. vyksta paraiškų teikimas 2021/2022 m.m. rudens semestro studijoms ir praktikai pagal Erasmus+ programą.

Erasmus+ programos informacinis seminaras EIF‘o studentams vyks 2021-02-11 11:00 val. MS Teams platformoje.

Prašome registruotis į seminarą el.paštu: s.mirauskiene@eif.viko.lt
(prieš seminarą Jums bus atsiųsta nuoroda į MS Teams susitikimą).

Konkurse studijoms gali dalyvauti 2-4 kurso studentai (dabartiniai pirmakursiai taip pat kviečiami teikti paraiškas). Studijos užsienio institucijoje pagal Erasmus+ programą gali trukti nuo 3 iki 12 mėn. Šį laikotarpį galima skaidyti į atskiras dalis, trumpiausia kurių turi būti 3 mėn. Yra galimybė derinti virtualias ir fizines studijas. Minimali fizinio mobilumo trukmė studijoms turėtų būti ne trumpesnė nei 3 mėn.

Konkurse praktikai gali dalyvauti 1-4 kursų studentai. Praktika užsienio institucijoje ar įmonėje pagal Erasmus+ programą gali trukti nuo 2 iki 12 mėn. Šį laikotarpį galima skaidyti į atskiras dalis, trumpiausia kurių turi būti 2 mėn. Yra galimybė derinti virtualią ir fizinę praktiką. Minimali fizinio mobilumo trukmė praktikai turėtų būti ne trumpesnė nei 2 mėn.

Pildyti paraišką

Informacija pasiteiravimui:
Tarptautinių ryšių ir projektų tarnybos Projektų vadovė Vilma Kardauskė (el. paštas: v.kardauske@viko.lt)
EIF Partnerystės ir projektų skyriaus vadybininkė/Erasmus koordinatorė Santa Mirauskienė (el.paštas: s.mirauskiene@eif.viko.lt).