Konkurso aprašymas: Komiksų konkursas skirtas paminėti kūrybiškumo ir inovacijų balandžio 21 dieną.

Konkurso tikslas: Skatinti tarp dalykinį bendradarbiavimą ir prisidėti prie tavo kūrybiškumo vystymo.

Kas gali dalyvauti? Visi, kurie nori ir studijuoja Vilniaus kolegijoje!

Apie ką? Komiksas – trumpa istorija, išreikšta paveiksliukais su trumpais žodiniais paaiškinimais; sensacingo arba humoristinio pobūdžio. Pavaizduok savo, draugo ar šiaip gyvenime kylančius nesusipratimus, humoristines situacijas, susijusias su laisvalaikiu, studijomis.

Kokia kalba kurti komikso tekstą? Anglų, nes konkursas tarptautinis.

Kokia tema? (Ne)Susikalbėjimai arba Mintys kitaip. Sukurk trumpą humoristinio (ne)susikalbėjimo pobūdžio istoriją tarp kokio nors veikėjo (nebūtinai žmogaus) ir kita veikla užsiimančio veikėjo (nebūtinai žmogaus), išreikštą paveiksliuku/-ais būtinai su trumpais žodiniais paaiškinimais apie bet kokią gyvenimo situaciją. Konkursą remia  „Baltic Con Comic“, todėl būtų šaunu, jeigu Tavo komiksas būtų apie rėmėją ar jo teikiamas paslaugas. Pavyzdžiui, komiksas apie (ne)susikalbėjimo situaciją su Super Herojumi ir panašiai.

Darbų originalumas: Tavo sukurtas komiksas turi būti originalus, kurį sukūrei tu pats. Aptikus plagijavimo atvejį, darbai bus atmesti ir nedalyvaus konkurse.

Kiek paveikslėlių reikia? Istorijai sukurti prireiks mažiausiai dviejų-trijų, o gal ir daugiau. Na, o jei turi pakankamai kūrybinės galios, sukurk visą istoriją. Laukiam!

Kaip dalyvauti?

· Atsiųsk sukurtą istoriją iš daugiau nei dviejų paveikslėlių.

· Kurk komiksą duota tema (Ne)Susikalbėjimai arba Mintys kitaip, kad visiems būtų linksma.

· Kurk komiksą tiek spalvotai tiek nespalvotai. Čia nėra ribojimų.

· Komiksą gali piešti ranka arba pademonstruok, ką moki veikti su kompiuteriu ir kurk komiksą naudodamas Photoshop, CorelDRAW, Illustrator ar kitą kompiuterinę programą.

· Sukurk trumpą humoristinį tekstuką anglų kalba apie savo sukurtą (ne)susikalbėjimo siužetą.

· Kurk angliškai.

· Nepamiršk pasirašyti (vardas, pavardė, fakultetas, studijų programa) kas tu ir ką studijuoji (komikso apačioje ar viršuje).

Ar aš būsiu apdovanotas prizu? Taip, jeigu būsi tarp trijų kūrybingiausių, tavęs laukia rėmėjų prizas – kvietimas į „Comic Con Baltics“.

Jei nelaimėsiu? Pralaimėjusiųjų nėra. Visa kolegijos bendruomenė galės gėrėtis jūsų kūryba viešai fakulteto FB ir Instagram tinkluose. Taip pat bus sudaryta skaitmeninė geriausių darbų knygelė.

Kam siųsti sukurtą darbą: Siųsk savo komiksą/-us šiuo adresu konkursas@eif.viko.lt iki 2024 m. balandžio 07 d.

Kas bus vertinama? Komisija vertins tavo darbo turinio originalumą, meninį/techninį išpildymą, minties pateikimo raišką, humoristinį kontekstą. Nori gauti papildomų taškų, savo komikso turinį susiek su renginio rėmėju.

Kas dar? Atsiųstus darbus vertins organizacinė komisija, sudaryta iš VIKO atstovų bei rėmėjų.

Kaip sužinosiu, ar laimėjau? Laimėtojai bus informuoti asmenine žinute el.paštu, o apie laimėjimą paskelbsim EIF‘o puslapyje ir kolegijos facebook paskyroje.

Jeigu kils klausimų, kreipkitės ir Jums mielai atsakys:

Milda Kiškytė: el.paštas m.kiskyte@eif.viko.lt arba Orūnė Gibavičienė: el.paštas o.gibaviciene@eif.vik