Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakultetas, prisidėdamas prie 2020 m. spalį organizuojamų Europos kibernetinio saugumo mėnesio renginių, Fakulteto studentus ir visą akademinę bendruomenę kviečią į spalio 13 d. įvyksiančią IT įmonės Blue Bridge rengiamą debesų kompiuterijos ir kibernetinio saugumo konferenciją „IT connected: skills, tools, knowledge“.

 Konferencijos pranešimus bus galima stebėti Elektronikos ir informatikos fakulteto (J. Jasinskio g.15, Vilnius) 209 ir 210 auditorijose (II a.).

Konferencijos pradžia 9.30 val., planuojama pabaiga − 15.30 val.

Programa:
https://www.bluebridge.lt/renginys/it-connected-konferencija

Šių metų Europos kibernetinio saugumo mėnesio kampanijos sumanymas − paliesti saugumo klausimus, susijusius su kasdienio gyvenimo skaitmeninimu, kurį paspartino COVID-19 pandemija. 2020 m. kampanija Think Before U Click siekiama skatinti vartotojus būti atsargius internete ir daug dėmesio skiriama įvairioms kibernetinio saugumo temoms, kad jie išmoktų atpažinti kibernetines grėsmes ir joms pasirengti.

Europos kibernetinio saugumo mėnuo yra kiekvieną spalį visoje Europoje vykstanti ES metinė informuotumo didinimo kampanija, skirta kibernetiniam saugumui didinti. Europos kibernetinio saugumo mėnesį koordinuoja Europos Sąjungos kibernetinio saugumo agentūra (ENISA) ir Europos Komisija, o prie šios iniciatyvos prisideda ES valstybės narės ir daugiau kaip 300 partnerių (vyriausybės, universitetai, ekspertų grupės, NVO, profesinės asociacijos, privačiojo sektoriaus įmonės). Pirmoji kampanija surengta 2012 metais.