Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakultetas džiaugiasi galėjęs prisidėti prie projekto iniciatorių – organizacijos „RAUDONOS NOSYS Gydytojai Klounai” – Geležinio vilko gatvėje įgyvendintos iniciatyvos, sukuriant menininkės Akvilės Magicdust piešinį „Šypsenos keičia kasdienybę”. Šis piešinys ryškumu ir unikalia stilistika stebins ne tik važiuojančius Geležinio vilko gatve, bet ir praeivius. „Su komanda ilgai svarstėme, kaip galėtume įprasminti veiklos dešimtmetį. Norėjome palikti visuomenei priminimą apie juoką, humorą ir gerų emocijų galią tokia forma, kuri išliktų. Norime, kad tai būtų dovana miestui ir žmonėms, o taip pat priminimas, kad su tokiu paprastu dalyku kaip šypsena, kiekvienas galime keisti savo kasdienybę”, – mintimis dalinosi „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai” vadovė Aistė Lacitė.

Minėtas piešinys dienos šviesą išvydo simboliškai Tarptautinę šypsenos dieną (spalio 2 d.) ir yra skirtas organizacijos „RAUDONOS NOSYS Gydytojai Klounai” veiklos 10-mečiui paminėti. Organizacija jau 10 metų humoru teikia emocinę ir psichosocialinę pagalbą labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms vaikų ligoninėse, senjorų socialinės globos namuose, specialaus ugdymo įstaigose.

Elektronikos ir informatikos fakultetas, drauge su visa „RAUDONŲ NOSIŲ Gydytojų Klounų” komanda, tikisi, kad nuoširdi piešinio stilistika sukels praeiviams šypseną, o pats piešinys išliks mintyse kaip gerų emocijų žinutė!