Vasario 14-18 dienomis Fakulteto lektorės dr. Svetlana Kubilinskienė ir Valdona Judickaitė-Žukovskė pagal ERASMUS+ projektą „Educational Empowerment and Social Inclusion of Students with Disabilities through Digital Solutions and Assistive Technologies (EESI-DIGI)“ dalyvavo mokymuose Patras universitete (Graikija). Projekto dalyviai – partneriai iš 5 šalių: Graikijos, Vengrijos, Lietuvos, Italijos ir Ispanijos. Projekto tikslas – universitetų studentams ir darbuotojams su negalia sukurti mokymosi modulius, skirtus ugdyti skaitmenines kompetencijas.

Susitikimų metu buvo pristatytas visų projekto partnerių parengtas praktinis vadovas, skirtas nustatyti žmonių su negalia poreikius ir, naudojantis technologiniais pasiekimais, jiems padėti kasdieniniame gyvenime, įsitraukiant į socialinę veiklą ir siekiant didesnių galimybių.

Vizito metu projekto dalyviams buvo pristatyta Patras universiteto biblioteka bei informacinės technologijos, skirtos studentams su negalia, taip pat buvo aptartas mokymo modulių projektavimo šablonas.