Rugsėjo 30 dieną Elektronikos ir informatikos fakultete viešėjo gausus gimnazistų būrys iš Fakulteto socialinio partnerio – Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos. Moksleiviams buvo pasiūlyta praktinė-pažintinė pamoka bei smagi ekskursija pačiame Fakultete. Praktinę-pažintinę pamoką pavadinimu „Bluetooth lenktynių mašinėlė“ pravedė Elektronikos laboratorijų vedėjas Tomas Kasperavičius bei Elektronikos ir kompiuterių inžinerijos katedros asistentas Mantas Vanagas. Užsiėmimo metu moksleiviai buvo padalinti į atskiras grupes, kuriose jie konstravo robotines lenktynių mašinėles. Pamokos pabaigoje pačių sukonstruotas mašinėles gimnazistai prijungė prie savo išmaniųjų telefonų ir sudalyvavo lenktynėse – taip grupės azartiškai varžėsi tarpusavyje. Praktinio užsiėmimo turinys tiesiogiai atspindėjo Elektronikos inžinerijos ir Kompiuterių inžinerijos studijų programų siūlomų specializacijų turinį.

Ekskursijos metu gimnazistai buvo išsamiai supažindinti su Elektronikos ir Kompiuterių inžinerijos katedros kuruojamomis studijų programomis, jų turiniu, studijų aplinka, profesinės karjeros galimybėmis bei socialiniais partneriais. Ekskursijos finale buvo aplankytos mokomosios laboratorijos, studentų popaskaitinės veiklos zona „Robotikos dirbtuvės“ bei Fakulteto muziejus.

Dėka šio gyvo susitikimo gimnazistai valandėlei pasijuto tikrais studentais, tiesiogiai prisilietė prie elektroninių įrenginių, nes geriau vieną kartą gyvai pamatyti, nei keletą kartų išgirsti.