Elektronikos ir informatikos fakulteto Informacinių sistemų katedra kviečia studentus ir dėstytojus drauge paminėti Kibernetinio saugumo mėnesį įsitraukiant į profesines žinias praturtinančius renginius.

Kviečiame registruotis į Fakulteto socialinio partnerio – įmonės „NRD Cyber Security“ rugsėjo 29 d. 13 val. parodų ir kongresų centre LITEXPO gyvai vyksiančią kasmetinę kibernetinio saugumo konferenciją „Kibernetinės grėsmės ir gynyba Lietuvoje 2022“. Ką svarbiausio turime žinoti šiemet ir į ką privalu atkreipti dėmesį kiekvienai organizacijai?

Registracija

Konferencijoje – pranešėjai iš Lietuvos ir užsienio, padėsiantys giliau pažvelgti ir geriau suprasti, koks yra informacijos saugumo pareigūno vaidmuo organizacijoje. Taip pat – kaip savo įmonėje tinkamai pasirinkti saugumo spragų aptikimo ir reagavimo (XDR) programinę įrangą ar kokios yra pagrindinės kibernetinės grėsmės energetikos ir finansų sektoriams Lietuvoje bei pasaulyje.

Kibernetinio saugumo mėnesį renginių šia tema bus daugiau – sekite naujienas!

„NRD Cyber Security“ jau rugsėjo 29 d. 13 val. parodų ir kongresų centre LITEXPO kviečia į kasmetinę kibernetinio saugumo konferenciją „Kibernetinės grėsmės ir gynyba Lietuvoje 2022“ .