Septynių jūrų kapitonai“ – nemokama intensyvi septynių etapų programa. Projektą Kolegijos bendruomenei pristatė Lietuvos darbdavių konfederacijos vadovė Edita Sinkevičė, susirinkusiuosius motyvavo „FG Atelier“ įkūrėja ir jos vadovė Emilija Pečiulytė.

Lapkričio 8 d. Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakultete vyko ES fondų investicijų veiksmų programos – „Studijų kokybės gerinimas“ priemonės partnerinio projekto „Septynių jūrų kapitonai“ informacinis renginys. Renginio metu Lietuvos verslo konfederacijos projektų vadovė Edita Sinkevičė ir „FG Atelier“ įkūrėja ir vadovė Emilija Pečiulytė studentams pristatė verslumo skatinimo programą, jos privalumus, supažindino su įkvepiančiomis sėkmės istorijomis.

„Septynių jūrų kapitonai“ – tai kompleksinis jaunimo verslumą ir kūrybiškumą skatinantis projektas. Šiame projekte yra kompleksiškai integruoti skirtingi verslumo skatinimo metodai ir priemonės – paskaitos, dirbtuvės, stovyklos, bendravimas su verslininkais, konkursai, verslumo kelionės, konsultacijos. Dalyvaujančių projekte iš viso laukia net 7 įvairūs etapai, kupini žinių, įspūdžių ir kelionių.

Kviečiame visus studentus ir dėstytojus norinčius dalyvauti projekte, pildyti dalyvio anketą iki lapkričio 11 d.

Registracijos anketa

Daugiau apie projektą