Kovo 5 – 9 dienomis vyko Vilniaus Kolegijos Tarptautinės savaitės renginiai. Tarptautinė savaitė – tai jau kasmetinis Vilniaus kolegijos organizuojamas renginys, nuolatos pritraukiantis daugybę dėstytojų iš įvairių užsienio aukštųjų mokyklų.

Elektronikos ir informatikos fakultete studentams paskaitas skaitė keturi užsienio šalių dėstytojai: Marc Asselberg, Karine Samyn ir Andy Van Maele iš University College Ghent (HoGent) (Belgija) ir dėstytojas Sahin Yildirim iš Erciyes University (Turkija). Tarptautinės savaitės metu užsienio dėstytojai fakulteto studentams skaitė 11 paskaitų. Susitikimo su fakulteto administracija ir dėstytojais metu svečiai pristatė savo institucijas, aptarė aktualius klausimus ir tolimesnio bendradarbiavimo galimybes. Užsienio dėstytojai turėjo galimybę susipažinti su fakulteto laboratorijomis, apsilankyti muziejuje.

Tarptautinės savaitės metu fakultete lankėsi ir svečiai iš Izraelio – Liat Meck, ir Stav Rubinstein, kurios atvyko iš  Kinneret Academic College in the Jordan Valley aukštosios mokyklos. Izraelio atstovės dalyvavo susitikime su fakulteto dekanu Romanu Tumasoniu ir Plėtros ir inovacijų skyriaus vedėja Aušra Netikšienė. Vizito metu buvo pasidalinta gerąja institucijų patirtimi, aptartas tolimesnis bendradarbiavimas ir būsimi vizitai. Svečiams didelį įspūdį paliko fakulteto muziejus, studentų laisvalaikio erdvės bei laboratorijos, su kuriomis jas supažindino fakulteto laboratorijų vedėjas Tomas Kasperavičius.

Į draugišką vizitą su fakulteto dekanu Romanu Tumasoniu atvyko ir viešnios iš Ukrainos, Poltavos teisės kolegijos (Yaroslav Mudryi National Law University). Susitikinimo metu viešnios dalyvavo ekskursijoje po fakultetą, aptarė tolimesnes bendradarbiavimo galimybes. Ekskursijos metu didelio susidomėjimo susilaukė fakulteto muziejus, kuriame viešnios turėjo ne vieną joms rūpimą klausimą.

Tarptautinės savaitė Elektronikos ir informatikos fakultete gražiausios akimirkos čia