Išvykę studentai

Studentas Grupė Praktika Šalis Įmonė
 Paulius Radzevičius  EV13A  Absolventų praktika  Anglija  Castrol Ltd
 Oleg Tyščenko  PI14B Profesinė/Baigiamoji  Olandija  Icecat NV
 Tomas Gudaitis  PIN14  Profesinė  Norvegija  Fana Sparebank
 Rafal Lukaševič  IS14A Profesinė/Baigiamoji  Anglija  Disability karate federation
 Mindaugas Juozėnas  IS14A  Profesinė/Baigiamoji  Anglija  Disability karate federation
 Emilijus Jurgelis  IS14A  Profesinė/Baigiamoji  Italija  Valuetech

2016/2017 m.m.

Studentas Grupė Studijos/Praktika Šalis Universitetas/Įmonė Semestras
Vladislav Kapyrin TK14A Studijos Ispanija University of Vigo rudens
Emiliuš Šimanski PI15B Studijos Portugalija Portucalense University rudens
Pijus Vasiliauskas ET15A Studijos Čekija Czech Technical University in Prague rudens
Tomas Citrinavičius TK14A Studijos Ispanija University of Vigo rudens
Šarūnas Kazlauskas TK14A Studijos Nyderlandų Karalystė Fontys University of Applied Sciences rudens
Artūras Voidogas PI15S Studijos Portugalija Portucalense University rudens
Silvija Bartuševičiūtė PI15B Studijos Portugalija Portucalense University  pavasario
Marius Lukoševičius PI15A Studijos Čekija Czech Technical University in Prague  pavasario
Romas Ogilba ISN13  Studijos Portugalija Portucalense University  pavasario
Vladislav Varmaškin PI15A  Studijos Čekija Czech Technical University in Prague  pavasario
Paulius Petrušauskas PI15A  Studijos Portugalija Portucalense University  pavasario
Arvydas Balčiūnaitis ET14A  Studijos Kipras University of Nicosia  pavasario

 

2015/2016 m.m.

Studentas Grupė Studijos/Praktika Šalis Universitetas Semestras
Vladislav Achramovič PI13A Studijos Suomija Oulu University of Applied Sciences rudens
Romas Ogilba ISN13 Studijos Portugalija Portucalense University rudens
Simonas Januškis IR14A Studijos Portugalija Portucalense University rudens
Šarūnas Siminavičius IS14A Studijos Portugalija Portucalense University rudens
Edvard Šavareiko PI12A Praktika Portugalija Bigmoon Studios rudens
Artūras Lukšas IR12A Praktika Italija Valuetech rudens
Rimvydas Varanis EV12A Praktika Portugalija IT Sector rudens
Artur Lastovskij EV12A Praktika Portugalija Portucalense University rudens
Šarūnas Sidabras ISN12 Praktika Vokietija Vasario 16-osios gimnazija rudens
Tadas Žutautas PI12A Praktika Vokietija Vasario 16-osios gimnazija rudens
Martynas Paškevičius ISN11 Praktika Airija TrinitySeven Studio Ltd. rudens
Rafal Lukaševič IS14A Studijos Čekija Czech Technical University in Prague pavasario
Aidas Demenius KT13A Studijos Čekija Czech Technical University in Prague pavasario
Justinas Valantinavičius PI14B Studijos Ispanija University of Vigo pavasario
Mindaugas Venskus PI14B Studijos Ispanija University of Vigo pavasario
Paulius Ažubalis PI14A Studijos Portugalija Portucalense University pavasario
Tomas Tubis PI14A Studijos Portugalija Portucalense University pavasario
Paulius Viskanta KT14A Studijos Kipras University of Nicosia pavasario
Mantas Žilėnas KT14A Studijos Kipras University of Nicosia pavasario
Vladislav Achramovič PI13A Studijos Suomija Oulu University of Applied Sciences pavasario
Erikas Bedulskis ET14A Studijos Nyderlandų Karalystė Fontys University of Applied Sciences pavasario
Vytautas Bindokas ET14A Studijos Nyderlandų Karalystė Fontys University of Applied Sciences pavasario
Tomas Zajankauskas EV13A Studijos Portugalija Portucalense University pavasario
Paulius Radzevičius EV13A Studijos Portugalija Portucalense University pavasario
Edmundas Vasiljevas EV13A Studijos Portugalija Portucalense University pavasario
Miglė Reinytė TK13A Praktika Kipras Dorea Education Institute pavasario
Romas Ogilba ISN13 Praktika Portugalija Sis-Consult Jorge S.Coelho&Assoc.Lda pavasario

 

2014 m.:

Grupė Studentas Metai Šalis Studijos/praktika/IP
TK12A Giedrius Juška 2014 Ispanija studijos
ETN10 Arūnas Radzevičius 2014 Airija praktika
IS13A Lukaš Dainovski 2014 Danija studijos
IS13A Bernd Giunter Hauk 2014 Danija studijos
IR12A Justinas Baronas 2014 Kipras studijos
IR12A Tomas Gobionis 2014 Kipras studijos
IR12A Andrius Kriščiūnas 2014 Latvija IP projektas
IR12A Arnoldas Liudžius 2014 Latvija IP projektas
IR12A Marius Mangovičius 2014 Latvija IP projektas
PI11A Gytautas Pilkauskas 2014 Latvija IP projektas
PI12A Valdas Pilkauskas 2014 Latvija IP projektas
IR12A Ruslanas Kudriavcevas 2014 Lenkija IP projektas
IR12A Violeta Binkaitė 2014 Lenkija IP projektas
IR12A Tomas Cimermonas 2014 Lenkija IP projektas
IR12A Artūras Lukšas 2014 Lenkija IP projektas
IR12A Ignas Jakubčionis 2014 Lenkija IP projektas
PI12A Edvardas Vaišis 2014 Portugalija studijos
PI12A Edvard Šavareiko 2014 Portugalija studijos
IS13A Deividas Ščepkauskas 2014 Portugalija studijos
IS13A Audrius Kanapka 2014 Portugalija studijos
TK11A Audrius Okunevičius 2014 Suomija praktika
TK11A Živilė Tveragaitė 2014 Suomija praktika
TK11B Agota Straukaitė 2014 Suomija praktika
TK11A Aurimas Mackonis 2014 Suomija praktika
PI13A Andrius Olševskis 2014 Suomija studijos
PI13A Eimantas Zaranka 2014 Suomija studijos

 

2013 m.:

Grupė Studentas Šalis
IS11A D. Kačanov Estija
TK11A A. Kvač Kipras
TK11A E. Mikėnas Kipras
ETN10 Ž. Navikonis Suomija

 

2012 m.:

Grupė Studentas Šalis
ET11A K. Kruopis Belgija
PI11A J. Talandis Belgija
ET11B G. Žibas Belgija
ET10B G. Garšva Nyderlandai
ET10B G. Sinkevičius Nyderlandai
PI10B V. Matusevičius Portugalija
IS11B Ž. Žulkutė Portugalija
IS11B A. Genys Portugalija
TK10A A. Šaučiulis Suomija
ET09B A. Kamarauskas Suomija

 

2011 m.:

Grupė Studentas Šalis
ET09B Ž. Kovaliovas Belgija
PK09A A. Rimkevičius Danija
PK09A M. Truncė Danija
PK09A Š. Urbelis Danija
PKV08A G. Zajančkovskis Danija
PKV08A R. Zambliauskas Danija
IS09B A. Dijokas Didžioji Britanija
IS09A J. Janavičius Kipras
IS09A D. Stanionis Kipras
IS09B F.M.Alijevas Kipras
IS09A S. Zelskytė Kipras
IS09A A. Atabajeva Portugalija
IS09A M. Vaškelytė Portugalija
KT09A A. Liškauskas Suomija
KT09A I. Šaparauskaitė Suomija