Š.m. gegužės 9-12 dienomis Elektronikos ir informatikos fakulteto dekanas dr.Romanas Tumasonis, Technologijų centro vedėjas dr.Eugenijus Mačerauskas bei Partnerystės ir projektų skyriaus vedėjas Vytautas Lauciūnas dalyvavo Liepojos universiteto organizuotame Erasmus+ Tarptautinių atvirų dienų 2022 renginyje. Gausybės seminarų metu buvo diskutuojamą apie naująją Erasmus+ programos darbotvarkę, Erasmus+ strateginės partnerystės projektų kokybės užtikrinimą, savo patirtimi dalinosi Italijos, Turkijos, JAV, Meksikos, Dominikos Respublikos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos aukštųjų mokyklų atstovai.

Labai šilti prisiminimai liko po susitikimo su Gamtos ir inžinerijos fakulteto dekane Anita Jansone, drauge su jos kolegomis supažindinusiais su Fakultete vykdomomis studijomis bei studijų aplinka. Šis Liepojos universiteto fakultetas visas studijų programas vykdo ir anglų kalba, dėl to buvo aptarta minėto fakulteto studentams siūloma vieno semestro studijų galimybė Elektronikos ir informatikos fakultete. Susitikimo metu buvo gautas kvietimą studentams tapti ne tik numatomos konferencijos „Education Quality Dimensions in the Knowledge Society“ dalyviais, bet ir bendradarbiauti su Liepojos Universiteto dėstytojais bei studentais rengiant bendras mokslines publikacijas.

Tikime, jog bendras tarpinstitucinis suinteresuotumas drauge vykdyti studentų bei dėstytojų tyrėjų mokslinę veiklą mūsų aukštųjų mokyklų partnerystei suteiks ilgalaikio tvarumo.