Valstybės sienos apsaugos tarnyba – Lietuvos Respublikos institucija, užtikrinanti LR valstybės sienos neliečiamumą ir įgyvendinanti valstybės sienos apsaugos politiką.

Spalio 29 d. Vilniaus kolegijos direktorė dr. Žymantė Jankauskienė ir Tarnybos vadas generolas Renatas Požėla pasirašė bendradarbiavimo sutartį tarp Kolegijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos.

Šią sutartį iniciavo Elektronikos ir informatikos fakultetas, intensyviai diskutuodamas su Valstybės sienos apsaugos tarnybos specialistais. Tai abipusiai naudingas bendradarbiavimas, plėtojantis tarnybos, švietimo ir mokslo institucijos sklaidą. Ši partnerystė įtrauks į praktinę veiklą orientuotus, aukštojo mokslo, išsilavinimo siekiančius fizinių, socialinių ir technologijos mokslų studijų krypčių specialistus, atitinkančius tarnybos veiklos ir administravimo poreikius. Taip pat, šis bendradarbiavimas padės skatinanti studentų kūrybingumą bei atsakingumą, kuriant ir įgyvendinant modernios tarnybos koncepciją, ugdant motyvuotą, socialiai atsakingą jaunąją kartą, planuojančią savo perspektyvas Lietuvoje.