Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatiko fakulteto mokslininkės – docentė dr. Svetlana Kubilinskienė, docentė dr. Tatjana Liogienė ir lektorė Valdona Judickaitė-Žukovskė kartu su projektą įgyvendinančios įmonės UAB „Žmogiškųjų išteklių platformos” specialistais jau ilgiau nei metus  sėkmingai įgyvendina partnerinį verslo/mokslo projektą „Automatizuota CV kūrimo platforma, paremta dirbtinio intelekto moduliu”.

Projekto metu kuriamo CV informacinio modelio pagalba asmens gyvenimo aprašymas darbdaviui suteiks reikšmingos informacijos, ši informacija bus greitai įvertinta ir vizualizuota keliais lygiais. Darbuotojo paieškos procese darbdaviai turės galimybę įvertinti ne tik dalykines, bet ir asmenines kandidatų savybes. Vienas asmenybės aspektas –  sąmoningumas yra labai svarbus ir susijęs su visais darbo atlikimo kriterijais visose profesijų grupėse. Kitų asmenybės dimensijų svarba skiriasi pagal profesijų grupes ir darbo atlikimo kriterijų tipus. Klausimynų pagalba vertinant asmens kompetencijas bei atliekant dirbtiniu intelektu paremtą asmenybės dimensijų, vertybių ir poreikių kombinuotą vertinimą, gauti rezultatai padės darbdaviui tinkamai įvertinti kiekvieno kandidato tinkamumą darbo pozicijai bei padės darbo ieškantiems asmenims išsirinkti tinkamiausią specialybę ir darbo vietą.

Dėka šio projekto Elektronikos ir informatikos fakulteto studentai įgis galimybę dalyvauti mūsų mokslininkų ir verslo įmonės specialistų kuriamos CV sistemos panaudojamumo testavime ir  praktiškai pritaikys gautas teorines žinias dirbant su realiu prototipu.

Projektas „Automatizuota CV kūrimo platforma, paremta dirbtinio intelekto moduliu” yra bendrai finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų, projekto Nr. J05-LVPA-K-04-0056.