Tęsdami jau anksčiau pradėtus mokslinius darbus ir tarptautinį bendradarbiavimą, fakulteto mokslininkai dr. Eugenijus Mačerauskas ir dr. Anždėj Lučun, spalio 16 -20 dienomis, lankėsi Latvijoje, Liepojos Universitete.

Darbinių susitikimų su Mokslo ir Technologijų fakulteto darbuotojais metu buvo numatytos naujos bendrų darbų temos apimančios dirbtinio intelekto taikymą žemės ūkio sektoriuje, numatytas bendradarbiavimas su VIKO ATF studentais ir dėstytojais. Su Liepojos universiteto mokslininku dr. Maksims Zigunovs buvo padirbėta prie antrus metus vykdomo, biologiniais modeliais paremto dirbtinio intelekto algoritmo tyrimo.

Taip pat kartu su fakulteto dėstytojomis dr. Natalija Pozniak ir Andželika Slimanavičiene dalyvavo tarptautiniuose mokymuose „How to enhance cooperation between people from different countries in the higher education: improve your intercultural competence“. Mokymų metu aptarė, kaip suderinti skirtingų kultūrų ir skirtingos pasaulėžiūros žmones bendrai dirbančiame kolektyve.