Birželio 24 – 28 dienomis EIF Erasmus koordinatorė Indrė Andrulionytė su kolegėmis iš Tarptautinių ryšių skyriaus dalyvavo „20TH ERASMUS CONGRESS & EXHIBITION“ bei personalo mokymų savaitėje ISEP – Instituto Superior de Engenharia do Porto, Portugalijoje.

ERACON – tai kasmetinis susitikimas, kuriame Erasmus+ veikloje dalyvaujančių aukštųjų mokyklų ir organizacijų pedagogai, administratoriai ir visi suinteresuotieji asmenys susirenka aptarti programos, pasidalyti gerąja patirtimi ir ieškoti bendradarbiavimo galimybių.

Programos veiklų metu buvo pristatyta Vilniaus kolegija, pasidalinta mokslo bei karjeros galimybėmis institucijoje. Vertingi ir informatyvūs pranešimai, bendrų iššūkių ir sprendimų aptarimas su kitais dalyviais suteikė vertingų įžvalgų, kurios padės ateityje įgyvendinti naujas strategijas ir veiklas.

Šis vizitas taip pat suteikė puikių galimybių užmegzti naujus ryšius, tobulėti profesinėje srityje ir susipažinti su naujausiomis tarptautinio švietimo ir mobilumo programų tendencijomis bei praktika.