Mielas studente, esi smalsus, nebijantis iššūkių ir norintis įgyti tarptautinės patirties? Jei taip, tada Erasmus+ mobilumo programa kaip tik Tau!

Rugsėjo 22 d 11 val. 414 a. kviečiame į informacinį seminarą EIF studentams apie Erasmus programos galimybes. Šiame seminare sužinosite atsakymus į daugelį jums aktualių klausimų.

Dalyvauk Erasmus + mobilumo programoje ir įgyk studijų ar praktikos patirties užsienyje. Studentai gali rinktis iš daugiau nei 20 šalių ir 50 studijų institucijų.

Pagrindiniai atrankos kriterijai:

  • Ankstesnių mokslo metų akademinės veiklos rezultatai;
  • Užsienio kalbos žinios;
  • Priimančios institucijos pasiūlyta studijų programa;
  • Motyvacija studijuoti užsienyje;
  • Dalyvavimas Kolegijos mentorystės veiklose;
  • Sugebėjimas spręsti kylančias problemas.

Atrankos komisija sudaro studentų, pageidaujančių dalyvauti mobilume, konkursinę eilę. Konkurso rezultatai skelbiami viešai.

Laimėjus Erasmus+ mobilumo studijoms konkursą reikės pasiruošti studijoms – susitvarkyti reikalingus dokumentus ir pasirašyti finansavimo sutartį. Ir viskas, Tu pasiruošęs vykti į nepamirštamą kelionę ir kurti savo sėkmės istoriją!

Paraiškų teikimas vyksta rugsėjo 1–30 d., konkurse gali dalyvauti visi studentai.

Studijų ar praktikos mobilumo trukmė  yra nuo 2 iki 12 mėnesių. Studentai gali dalyvauti ir mišraus mobilumo programose, kai fizinis mobilumas (mažiausiai 2 mėnesių trukmės) derinamas su virtualiu mobilumu.

Kiekvienas studentas turi teisę pasinaudoti Erasmus+ programos teikiamomis galimybėmis ne ilgesnį nei 12 mėnesių laikotarpį per kiekvieną studijų pakopą.

Motiejaus Sinicos sėkmės istorija

Daugiau informacijos: https://www.viko.lt/tarptautiniai-rysiai/studentu-mobilumas/

Į visus Tai rūpimus klausimus atsakys

Judita Milkevičiūtė, Erasmus koordinatorė

Tel. +370 657 16911, e. paštas: j.milkeviciute@eif.viko.lt; erasmus@eif.viko.lt